Rally, Novi Yöneticisini İşe Aldı

Rally, Novi Yöneticisini İşe Aldı

Sosyal token platformu Rally, projenin Perşembe günü yaptığı açıklamada, daha önce Meta Novi‘nin tüketici hukuku başkanı Rob Collier‘i genel danışmanı olarak işe aldı.

Collier’in işe alımı, Rally’nin yönetim ekibine yapılan bir dizi eklemenin en sonuncusu. Şirket, Kevin Chou‘nun ayrılmasından sonra şirkete CEO olarak liderlik etmesi için Patreon‘dan Bremner Morris‘i getirdi. Chou, şu an dijital varlık piyasasında başka bir proje üzerinde çalışıyor.

Collier’in Novi’de geçirdiği süre boyunca, Novi‘nin kripto cüzdanının lansmanı üzerinde çalışan bir ürün danışmanı ekibini yönetti. Novi’nin cüzdanı, bu yılın başlarında Paxos ile bir ortaklık aracılığıyla beta sürümüne geçti. Collier, şirkette geçirdiği süre boyunca Meta’nın NFT pazarına girme fırsatlarını da araştırdı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Rapora Göre Rusya Kripto Para Yasağını Düşünüyor

Collier, sanatçıların ve diğer içerik oluşturucuların o kişinin sosyal sermayesine bağlı blok zinciri tabanlı tokenleri başlatmasına yardımcı olan proje için bir büyüme döneminde Rally’ye katılıyor. Proje, içerik oluşturucuların hayran kitleleriyle etkileşim kurmak için tokenlerden yararlanmalarına olanak tanıyan bir araç seti sunuyor.

Proje, Demi Lovato, Seth Rogan ve Harrison Ford gibi müşterileri temsil eden bir ajans olan United Talent Agency ile ortak oldu.