Rail Vision demiryolu sistemi için AB sertifikası aldı

Rail Vision demiryolu sistemi için AB sertifikası aldı

RA’ANANA, İsrail – Rail Vision Ltd. (NASDAQ:RVSN), AB demiryolu teknolojisi pazarındaki pozisyonunu güçlendirecek bir atak olarak, Ana Çizgi sistemi için gerekli Avrupa Birliği (AB) sertifikalarını muvaffakiyetle aldığını duyurdu. Geniş bir demiryolu ağına sahip olan AB, demiryolu eser ve hizmetleri için değerli bir pazarı temsil etmektedir ve Rail Vision’ın AB standartlarına uygunluğunun, teknolojisinin daha geniş çapta benimsenmesini kolaylaştırması beklenmektedir.

Şirketin Ana Çizgi sistemi, demiryolu donanım ekipmanının sağlamlığını ve güvenilirliğini ele alan EN 50155 standardını karşılamıştır. Bu sertifika, sistemin demiryolu operasyonlarının şiddetli şartlarına dayanma kapasitesini teyit etmektedir. Ayrıyeten sistem, Güvenilirlik, Kullanılabilirlik, Sürdürülebilirlik ve Güvenlik (RAMS) özelliklerine odaklanan EN 50126 ile uyumludur ve emniyetli ve inançlı performans sağlar. Rail Vision’ın teknolojisi ayrıyeten, sırasıyla yerleşik yazılım güvenliği ve fonksiyonelliği ve demiryolu araçlarında yangından korunma ile ilgili EN 50657 ve EN 45545 standartlarıyla da uyumludur.

Rail Vision Kalite ve Güvenilirlik Müdürü Noam Shloper, şirketin eser kalitesi ve güvenliğine olan bağlılığını lisana getirerek AB standartlarına ahengin değerli bir kilometre taşı olduğunu belirtti. Sertifikasyon, 2027 yılına kadar 100 milyar doları aşacağı varsayım edilen ve süratle büyüyen dijital demiryolu pazarında rekabet avantajı olarak görülüyor.

Rail Vision, demiryolu sanayisinde güvenliği ve verimliliği artırmak için tasarlanan yapay zeka tabanlı teknolojisiyle tanınıyor. Şirketin yenilikleri hayat kurtarmayı, operasyonel maliyetleri azaltmayı ve otonom trenlerin ilerlemesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu son sertifikasyonların şirketin AB pazarındaki genişlemesinde kıymetli bir rol oynaması bekleniyor.

Bu makalede yer alan bilgiler Rail Vision Ltd. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

Kaynak: Investing TR