Bitcoin HaberleriHaberler

Quiznos Sandviç Mağazaları Yakında Bitcoin Ödeme Seçeneği Sunacak

Denver bölgesindeki Quiznos sandviç mağazaları yakında bir pilot programın parçası olarak bitcoin ödemelerini kabul edecek.

Sandviç konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir zincir restoran olan Quiznos, Denver’daki belirli konumlarda bitcoin ödemelerini kabul etmeye çok yakın.

Denver bölgesindeki Quiznos müşterileri yakında kripto para birimiyle ödeme yapabilecek. Gıda zinciri, ödeme sağlayıcısı Bakkt ile işbirliği içinde Quiznos’un Ağustos ayında dijital varlık ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Sandviçler için Bitcoin

Bitcoin ile ödeme pilot programı, Colorado’da uygulanacak ve ödeme sistemini denemek için teşviklerle birlikte gelecek. Quiznos’ta alışveriş yapmak için Bakkt uygulamasını kullanan herhangi bir müşteri, bitcoin şeklinde 15 Dolar ödül alacak. Platform ayrıca hediye kartlarının satın alınmasına da izin veriyor ve Bakkt uygulamasında yerleşik bir sadakat ödül programı var.

Quiznos’un sahibi REGO Restaurant Group Başkanı Mark Lohmann, “Bakkt gibi yenilikçi bir platformla ortaklık yapmak, öncelikle Bitcoin’i doğrudan satış noktasında kabul etmemize izin verdiği için birkaç nedenden dolayı bize çekici geliyor.”dedi.

Lohmann, alternatif ve dijital para birimine olan talep arttıkça, markanın müşterilerin bunu kullanması ve yemek satın alması için erişilebilir yollar bulmaya devam edeceğini söylemeye devam etti.

Bakkt Gelir İdaresi Başkanı Sheela Zemlin, pilot programın yakından izleneceğini ve başarılı olursa Denver dışında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki diğer yerlere genişletileceğini de sözlerine ekledi. Zemlin, ortaklığın Quiznos müşterilerine ürün ve dijital varlıklarla aynı anda etkileşim kurmalarına izin vererek benzersiz deneyimler sunacağına inanıyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu