Altcoin Haberleri

Mayıs Ayında Pump Yapması Beklenen 11 Kripto Para

En iyi kripto para analistlerinden biri Mayıs ayında patlama yapması muhtemel olan 11 kripto parayı açıkladı

Sosyal medya platformu Twitter’da ”Capo” olarak anılan ünlü bir kripto para analisti pump yapması beklenen 11 kripto para hakkında ip ucu verdi. Ünlü analist Ethereum (ETH), Syntropy (NOIA) ve Reserve Rights Token (RSR) üzerinde durdu.

Bunun yanında Capo siber güvenlik projesi olarak tanıtılan Constellation (DAG), merkezi olmayan exchange Dengeleyici (BAL), Phala Network (PHA), oracle projesi Tellor (TRB) ve otonom ekonomi platformu Sora (XOR) varlıklarından oldukça ümitli görünüyor.

Pump Yapması Beklenen 11 Kripto Para Birimi Listesini Paylaştı!

Kripto para uzmanı Capo, Bitcoin ve diğer büyük altcoinler hariç kripto piyasalarının performansını izleyen Others Dominance endeksinin, beş senelik muazzam bir konsolidasyondan çıktığını düşünüyor. Bu nedenle altcoinlerin, özellikle de düşük hacimli dijital varlıkların yükselmesine muhtemel gözüyle bakıyor. Ünlü analistin açıklamaları ise şu şekilde:

“Şimdi, insanlar altlardan BTC’ye geçerken birkaç gün sonra altlar pompalayacak. Dürüst olmak gerekirse çoğunlukla altcoinler içinde olmak daha rahat. “

Resim

NOIA’yı inceleyen Capo, altcoinin şu anki 0.00001229 fiyatından Bitcoin’e (NOIA / BTC) karşı % 160’ın üzerinde kazanç elde etmesine izin verecek büyük bir parabolik hareketin yakın zamanda gerçekleşeceğine inanıyor.

“ NOIA / BTC. Biri parabol mu dedi? “

Resim

Reserve Rights Token’e gelince, Capo şu anki 0.00000155 değerinden Bitcoin’e (RSR / BTC) karşı % 220’nin üzerinde bir yukarı yan potansiyel olduğunu dile getirdi. Ünlü analist açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“RSR / BTC. Bu daha çok pompalamak istiyor. “

Resim

Capo ek olarak Ethereum’un hareketini de izliyor. En büyük ikinci kripto para biriminin yükselişinin 10.000 $ ile bitmeyeceğini düşünüyor. Analistin ETH hakkında ki ön görüleri ise şu şekilde:

“Her zaman adım adım, ancak bu döngü için ETH’nin 10.000 $ olacağını düşünmüyorum . Daha yüksek olacak. “

Ünlü analist Twitter hesabında pump yapması beklenen 11 kripto para hakkında liste oluşturdu. CoinMarketCap verilerine göre Ethereum 3000 dolar bandını geçti. Capo’nun ETH hakkında ki tahminlerini destekleyen pek çok analistinde mevcut olduğunu belirtmek isteriz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu