Altcoin Haberleri

Pozitif Sinyaller Geliyor: Shiba Inu Gözünü Bu Hedefe Dikti!

Shiba Inu geçen hafta kritik dayanak düzeyini kaybetmeye yaklaştı. Lakin kripto analisti Ibrahim Ajibade’ye göre,talebindeki son artış yakın vakitte bir toparlanma umudu sunuyor. Analist, SHIB fiyatının ne kadar yükselebileceğini araştırıyor.

Shiba Inu ağ aktifliği iki haftada %36 arttı

Shibarium ölçeklendirme platformu taban kazanmaya başladı. Bu yüzden Shiba Inu topluluğuna inanç geri dönüyor üzere. 23 Eylül’de Shibarium, üç milyon süreç kilometre taşına ulaştı. Lakin farklı bir formda, on-chain datalar, birincil Shiba Inu ağ çekişinin çok geride kalmadığını gösteriyor. Aşağıdaki Cryptoquant grafiği, ağın 23 Eylül’de 6.439 süreçle iki haftalık bir tepe kaydettiğini ortaya koyuyor. Bu, SHIB fiyatının 14 Haziran’dan bu yana en düşük noktasına gerilediği 11 Eylül’de teyit edilen 4.749 süreçten %36’lık bir artışı temsil ediyor.

Shiba Inu süreç sayısı. Eylül 2023. Kaynak: CryptoQuant

İşlem Sayısı, günlük onaylanmış süreç sayısını takip ederek bir Blockchain ağındaki mevcut ekonomik faaliyet düzeyini kestirim eder. Ağ aktivitesinde daima bir artış, tipik olarak altta yatan mahallî tokenin talep gördüğü manasına gelir. Shibarium L2 ağının, süreç suratlarını artıyor. Ayrıyeten, SHIB tokeninin benimsenmesini derinleştiriyor. Aslında geliştiriciler, yeni bir büyüme boyutu getireceğini lanse etmişti. Şaşırtan olmayan bir formda, Shibarium üç milyon kilometre taşına nispeten problemsiz bir halde ulaştı. Bu da SHIB Süreç sayısında kayda bedel bir artışla birebir vakte denk geldi.

SHIB satın almak için emirler artıyor

İşlem sayısındaki son artış, Shiba Inu fiyatının 14 Haziran’dan bu yana gördüğü en düşük düzeyden toparlanmasına yardımcı oldu. SHIB topluluğu içinde artan itimadı daha da teyit eder formda, kripto borsalarında gözle görülür bir SHIB satın alma buyruğu akışı yaşandı. Aşağıda gördüğünüz üzere, boğalar 5,07 trilyon SHIB satın almak için faal buyruklar verdi. Bu, şu anda satıştaki 4,9 trilyon tokendan 170 milyar SHIB daha yüksek.

SHIB Borsa buyruk defterleri. Eylül 2023 | Kaynak: IntoTheBlock

Borsa On-Chain Piyasa Derinliği grafiği, büyük kripto borsalarındaki faal Shiba Inu buyruklarının hacmini gösterir. Üstte gördüğünüz üzere, SHIB’ye yönelik piyasa talebi 170 milyardan fazla SHIB ile arzı geride bıraktı. Hasebiyle bu, Shibarium’un başarılı bir halde yine başlatılmasının ve ağ çekişindeki artışın Shiba Inu ekosisteminde yatırımcı itimadını artırmış olabileceğini gösteriyor.

Shiba Inu fiyat varsayımı: Potansiyel yükseliş 0,000010 doların üzerinde

Yukarıdaki on-chain göstergeler, SHIB fiyatının muhtemelen 0,000010 dolar düzeyine yanlışsız yükseleceğini gösteriyor. Mevcut Shiba Inu sahiplerinin satın alma fiyat dağılımını gösteren Küresel In/Out of Money Around Price (GIOM) dataları de bu öngörüyü destekliyor. Bununla birlikte, 421.190 sahip asgarî 0,000008 dolar fiyattan 293,2 trilyon SHIB satın almış durumda Konumlarını erken kapatırlarsa, düşüş eğilimini tetiklemeleri mümkün. Lakin ağ çekişi ağırlaşırsa, Shiba Inu fiyatının iddiadaki üzere 0,000010 doların üzerine çıkması mümkün.

SHIB GIOM. Ağustos 2023. Kaynak: IntoTheBlock

Buna karşılık, SHIB fiyatı 0,000007 dolar takviyesini kaybederse muhtemelen ayılar denetimi ele geçirir. Fakat bu durumda, 31.230 sahip en az 0,00007 dolar fiyattan 17,4 trilyon SHIB satın almıştı ve bu da anında bir toparlanmayı tetikleyebilir. Bununla birlikte, bu takviye düzeyini kırarsa, Shiba Inu fiyatının 0.000006 dolara kadar düşmesi muhtemel.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analiste ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu