Powerbridge Technologies, 5.600 Adet BTC ve ETH Madencilik Makinesi Satın Aldı

Powerbridge Technologies, 5.600 Adet BTC ve ETH Madencilik Makinesi Satın Aldı

Nasdaq listesinde yer alan Powerbridge Technologies Cryptodigital Holdings Ltd ile kripto para madenciliği makinesi satın alma anlaşması imzaladı.

Şirket, anlaşma şartlarına göre 5.600 Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) madencilik ekipmanı satın alacak ve teslimat Ekim 2021‘de gerçekleşecek.

Yukarıda belirtilen 5.600 madencilik ekipmanı arasında 2.000 BTC makinesi ve 3.600 ETH makinesi bulunuyor. 2.000 BTC madencisinin 200 PH/s hash oranına sahip olacağı, 3.600 ETH madencisinin ise 1.700 GH/s hash gücüne sahip olacağı tahmin ediliyor.

Powerbridge Technologies Başkanı ve Finans Direktörü Stewart Lor konu hakkında şunları söyledi:

“Bu makineler faaliyete geçtikten sonra, Bitcoin ve Ethereum üretim kapasitemizde ciddi bir artış göreceğiz. BTC ve ETH için genel bilgi işlem gücümüzü artırmak adına kripto madenciliği makinelerine yatırım yapmaya ve satın almaya devam etmeyi umuyoruz.”

Dahası, şirketin başkanı, kripto para birimi endüstrisi hakkında dünya çapındaki coşkuyu paylaştıklarını belirtti. Lor, kripto madenciliği operasyonlarının bir sonucu olarak, firmanın büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak değerli dijital varlıklar üretmesini bekliyor.

Powerbridge, sürekli olarak dünya çapında enerji açısından verimli bir BTC ve ETH madencilik ağı geliştirmek için çabalıyor. Aktarılan bilgilere göre şirket, kripto para madenciliği stratejisi üzerinde çalışmak için özel bir ekip oluşturdu.