HaberlerKripto Para Haberleri

Profesyonel Basketbol Takımı Portland Trail Blazers Kripto Para Sektörüne Giriyor

Portland Trail Blazers, kripto şirketi StormX ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

NBA’de boy gösteren Amerikan profesyonel basketbol takımı Portland Trail Blazers, yeni bir ortaklıkla kripto para birimi sektörüne giriyor.

NBA Perşembe günü yaptığı açıklamada , Trail Blazers takımının, kullanıcıların küçük görevleri tamamlayarak ya da küresel mağazalardan çevrimiçi alışveriş yaparak kripto para ödülleri kazanmalarını sağlayan blockchain şirketi StormX ile sponsorluk programı başlattığını duyurdu.

StormX, NBA’deki ilk forma sponsoru olacak. Portland Trail Blazers ve StormX ek olarak takım için yeni bir NFT koleksiyonu yaratmanın peşinde.

Sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak, Trail Blazers’ın 2021-22 sezonundan başlayarak önümüzdeki beş sene boyunca takım formalarında StormX logosuna yer vereceği bildirildi.  Uzmanlara göre sponsorluk yılda 10 milyon dolar civarında bir desteği kapsıyor.

[affiliate_news2 id=”3445″]

Duyuruya göre, Trail Blazers‘ın posterlerini temsil edecek olan ve dijital koleksiyonlar şeklinde sunulan NFT‘ler Temmuz ayının sonlarında yayınlanacak.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu