HaberlerKripto Para Haberleri

Popüler Youtuber KSI, Bitcoin’in Gelecek Olduğunu Söylüyor

Tanınmış YouTube yıldızı KSI, son Bitcoin ( BTC ) çöküşü sırasında en çok para kazanan ve en çok kaybeden kripto yatırımcıları grubunda yer alıyor.

KSI, diğer adıyla Olajide Olayinka Williams “eğer başbakan olsaydınız” şeklindeki varsayımsal soruyu yanıtlayarak, bir teşvik paketi şeklinde “herkese 100 sterlin değerinde Bitcoin verme” konusundaki ilgisini paylaştı.

Kripto ekosistemini desteklediğini iddia eden KSI şunları söyledi:

“Bence Bitcoin gelecek. Kesinlikle uzun vadeli olacak ama on yıl sonra yatırım yapanlar gülecek.”

YouTuber ayrıca geleneksel para basma uygulaması nedeniyle fiat para biriminin devam eden enflasyonunu Bitcoin fiyatıyla karşılaştırdı. “Bitcoin miktarını artıramazsınız ve bunun bir değeri vardır” diyerek bu iddiasını daha da güçlendirdi.

Daha önce KSI, Bitcoin de dahil olmak üzere kripto para birimlerine 2 milyon sterlin (2,7 milyon dolar) yatırım yapmıştı. Ancak olayı açıklarken, dijital varlıkların Bitcoin’deki keskin düşüş nedeniyle hepsini kaybettiğini iddia etti ve ekledi:

“Bu uzun mesafeli bir şey ve ben yolculuk için buradayım.”

Önceki kripto yatırımlarını hatırlatan KSI, kripto para endüstrisini tam olarak anladığını iddia ediyor ve kayıplarının birincil nedeni olarak fazla kaldıraç kullanmayı gösteriyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu