Altcoin HaberleriHaberler

Popüler Kripto Analisti, Ethereum için %430 Ralli Tahmin Ediyor

Ünlü analist Capo, Ethereum kripto para biriminden oldukça ümitli olduğunu söyledi.

Popüler kripto para yatırımcısı ve analisti, Ethereum’un fiyatının 2022 yılına kadar %430 artabileceğini öne sürüyor.

Capo olarak bilinen yatırımcı, kripto para piyasası yeni bir yükseliş dönemine girerse en çok dikkat çekenin Ethereum (ETH) olacağını söylüyor.

Ek olarak, ETH’nin BTC’nin piyasa değerini değiştireceğine ve değerlemede en üst sıradaki kripto para birimi olacağına dair iddialı bir açıklama yaptı:

“Bütün piyasada 5. dalgayı yakalarsak, Ethereum muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek. Uzun süredir ETH/BTC kullanıyorum.”

Kaynak: Kripto Capo

Capo, bu döngü sona ermeden piyasanın başka bir yükseliş dönemine girmesini beklediğini söyledi. ETH’nin gelecek yıl 10.000 doların üzerine çıkacağına ve mevcut fiyatı olan 1.885 dolardan %430‘luk bir artışa işaret edeceğine inanıyor.

[affiliate_news2 id=”4100″]

Popüler analist açıklamalarında “Bence, döngü zirvesi 10,000 dolar üzerinde olacak.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kripto Capo

Yatırımcı, blok zinciri projesi Polkadot’un (DOT) BTC’ye karşı toplanmaya hazır olduğunu gösteren işaretleri beklediğini de ekliyor. Capo, Bitcoin’e karşı temel desteği yaklaşık 16.90 dolardan kurtarabilirse DOT’u satın almayı düşüneceğini söyledi.

 

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu