Popüler Bir Analist XRP’nin Davadan Sonra Patlayacağını İddia Ediyor

Popüler Bir Analist XRP’nin Davadan Sonra Patlayacağını İddia Ediyor

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple Labs ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasındaki dava sona erdiğinde XRP‘nin patlayacağını, ancak davadan önce daha fazla dezavantajın mümkün olduğunu söylüyor.

Credible Crypto olarak bilinen takma adlı analist Thinking Crypto ile yaptığı röportajda, Ripple tekniklerinin şu anda daha fazla düşüş hareketi önerdiğini söylüyor.

“XRP şu anda o kadar da harika görünmeyen bir şey… Bence muhtemelen buradaki en düşük seviyelere (0,50$) gideceğiz ve burada sahip olduğumuz haftalık talep seviyesine gireceğiz. Yine, bu seviye önemlidir çünkü bu seviyeden yaklaşık altı aylık konsolidasyondan sonra yukarı yönlü büyük bir hareket gördük.

Dolayısıyla, bu konsolidasyonun yukarı veya aşağı yönde kırılmaya başladığı noktanın kökeni, tekrar ziyaret edildiğinde tipik olarak destek veya direnç görevi görür. Yani sadece yüksek bir zaman çerçevesi perspektifinden, genel olarak bu bölgenin ve biz burada daha da sıkılaştıkça, bu genel bölgenin geçmişte gördüğümüz gibi destek görevi göreceğini bekleyebilirsiniz.”

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Shiba Inu’nun Katman 2 Çözümünün Açık Test Ağı “Çok Yakında” Başlatılacak

Credible Crypto, devam eden aşağı yönlü fiyat hareketine rağmen Ripple tutmak için büyük temel nedenler olduğunu söylüyor. Kripto analistine göre, Aralık 2020’de Ripple’ın kayıt dışı menkul kıymet olarak satıldığı iddiaları üzerine Ripple Labs ve SEC arasındaki dava, alanın geri kalanı sona ererken token için düzenleyici netlik sağlayabilir.

“Düşük fiyat hareketine rağmen hala bu kadar büyük miktarda XRP tutmamın nedeni, artık onu piyasanın geri kalanına karşı bir tür riskten korunma olarak görmem. SEC davası sona ererse “ne zaman biteceğini düşünüyorum, ne zaman bilmiyorum” bence sonuçta Ripple ve XRP için olumlu bir şekilde sona erecek ve sona erdiğinde, XRP esasen Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenleyici netliğe sahip tek kripto varlığı olacak.

Dava çözüldüğünde, XRP’nin fiyatının kesinlikle patlamasını bekleyebilirsiniz. Yani Ripple tutmak için davanın sonucunu duymayı bekliyorsanız, çok geç kalacaksınız. Yani şu anda bahislerinizi oynuyorsunuz ve bahsiniz karşılığını verir ve Ripple kazanırsa, XRP fırlayacak ve sonra her şey SEC’in insafına kalacak ve ne olacağını bilmiyoruz.”