Altcoin HaberleriHaberler

Popüler Analist Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Üç Kripto Varlık Yeni Alt Sezonu Ateşlemeye Hazır

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yeni çıkışlara hazır görünen üç varlığı ön plana çıkardı.

Ünlü kripto para uzmanı Van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda, Bitcoin’in Mayıs ayı sonundaki sert düzeltmesine rağmen, önümüzdeki haftalarda bir alt sezonun olabileceğini söyledi.

Van de Poppe, genel altcoin piyasa değerinin hala 21 günlük hareketli ortalamanın (21 WMA) üzerinde olduğunu ve altcoin boğa koşusunun muhtemelen bitmediğini ifade etti:

“Hala 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde hareket ediyoruz, yani yükselişe devam etme şansımız önemli… Birçok altcoin, USD ve Bitcoin çiftlerinde yeni zirveler yapacak. Altcoin piyasa değerinin şu anda 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde tutulması, yükseliş tetikleyicisi ve sahip olduğumuz momentumun iyi bir sinyalidir. Büyük bir altcoin sezonu yaşayacak mıyız? Bu tez hala duruyor ve hala ivmelerini sürdüreceklerini varsayıyorum. Biriktirmeye başlamanın zamanı geldi.”

Van de Poppe‘un şu anda hangi altcoinleri takip ettiğine gelince analist, Curve Finance‘ten (CRV) bahsediyor. Poppe açıklamalarında şunları söyledi:

“CRV şu anda direnç bölgesinde hareket ediyor, ancak 100 ve 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine geri döndüğümüzü ve orada bize destek verdiğini varsayabiliriz ve bekleyebiliriz. Ardından, bu birikim aralığından yeni zirvelere doğru kırılmaya başlayabilir.”

Yatırımcı ayrıca, KAVA’nın, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama göstergelerinin altına düştükten sonra Bitcoin (KAVA/BTC) karşısında yeni yıllık zirveler yapmaya hazır göründüğünü de belirtti:

“KAVA için yeni bir döngüye girdiğimiz momentumun değişmeye başladığını görebiliyoruz. Verdiğimiz kayıpları geri alıyoruz”

Van de Poppe, “altcoinler için temel momentum göstergesi” olarak adlandırdığı Ethereum’un 2.600 dolarlık destek bölgesini iyi tuttuğunu, ancak 3.400 dolara tırmanmaya devam etmesi için 2.900 dolar seviyesini aşması gerektiğini belirtiyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu