Altcoin HaberleriHaberler

Popüler Analist Michaël van de Poppe %800 Ralli’ye Hazırlandığını Düşündüğü Altcoini Açıkladı

Popüler bir kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) iki önemli destek seviyesi tutarsa ​​bu yıl başka bir büyük ralliye tanık olabileceğini söyledi.

[affiliate_news2 id=”4554″]

Michaël van de Poppe, yeni bir strateji oturumunda Cardano’nun Haziran ayının sonundan bu yana Bitcoin’e karşı düşüş eğiliminde olduğunu dile getirdi.

Analist, ilk destek seviyesi olarak 1.33 Dolar bölgesini, ikinci önemli destek seviyesi olarak da 1,16 Dolar’ı vurguluyor. Poppe açıklamalarında şunları söyledi:

“Cardano burada güzel bir şekilde konsolide oluyor veya geri dönüyor. 2021’in en büyük koşucularından biriydi, özellikle de en büyük heyecanı olan altcoin oldu.”

Van de Poppe, Cardano’nun sağlam bir dip oluşturması için, yayın sırasında yaklaşık 1,45 dolar olan 3500 satoshi seviyesini aşması gerektiğini söylüyor. Analiste göre bu, yukarı doğru başka bir hareket başlatabilir.

Eğer bu gerçekleşirse ve piyasa çapında bir kripto boğa koşusu başlarsa, Cardano’da dolar değerinde %800‘e varan artış olacağını öngörüyor.

“Bitcoin’in ABD doları karşısındaki değerinin de iyi olmasını bekliyorum. Piyasanın bir kez daha ısınacağı düşünülürse, Cardano muhtemelen ABD doları değerinde %400 ila %800 arasında bir ralli ile sonuçlanacak.”

Van de Poppe, potansiyel bir geri dönüş başlamadan yaklaşık bir ay önce Cardano’nun Bitcoin’e karşı konsolide olduğunu gösteren bir yol izliyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu