HaberlerKripto Para Haberleri

Polygon, Hermez Network’ü 250 milyon dolara satın aldı

Polygon, Cuma günü yaptığı açıklamada, kriptografi tabanlı bir ölçeklendirme projesi olan Hermez Network ile birleşeceğini duyurdu.

Polygon, Hermez’i ekosistemine katma sürecini başlattı. Hermez, Polygon’un teklif paketinin bir parçası olarak Polygon Hermez adı altında faaliyet gösterecek.

Birleşme için taahhüt edilen miktar 250 milyon MATIC tokeni oldu. Bu, 4 Ağustos’ta bir anlaşmaya varıldığı zamanki fiyata göre yaklaşık 250 milyon ABD dolarına tekabül ediyor.

İki proje kendi yerel tokenlerini birleştiriyor. HEZ sahipleri, tokenlerini MATIC jetonu başına 3.5:1 oranında değiştirebilirler.

Duyuruya göre, anlaşma “bir blok zinciri ağının diğerine ilk tam kapsamlı birleşmesi” olarak belirtildi. Aynı zamanda token birleşmesinin ilk örneklerinden biri olarak kayıtlara geçti.

Hermez, temel verileri kullanmadan işlemleri doğrulamak ve çözmek için kriptografik algoritmalar kullanan ZK teknolojisinden faydalanır. Sistem daha hızlı token transferleri ve blok alanından tasarruf sağlar.

Polygon-Hermez birleşmesi, Polygon’un ZK tabanlı çözümlere yönelik stratejik taahhüdünün bir parçasıdır. Polygon, geçen haftaki bir blog yazısında, ZK projelerini ve çözümlerini benimsemek, geliştirmek ve satın almak için 1 milyar ABD Doları ayırdığını duyurdu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu