Blockchain HaberleriHaberler

Pocketnet ve Pocketcoin (PKOIN) İnterneti Sonsuza Kadar Değiştirmeyi Planlıyor

Pocketnet sosyal medya platformu oluşturmanın yenilikçi bir yolunu ortaya koyuyor.

Pocketnet, kripto para birimi Pocketcoin (PKOIN) tarafından desteklenmektedir. Proje, bir sosyal medya platformu oluşturmanın temelde yenilikçi bir yolunu ortaya koyuyor.

Pocketnet, Bitcoin üzerinde modellenmiştir ve enerji açısından verimli ”Hisse Kanıtı” algoritmasını kullanması ile sosyal ağların Bitcoin’i olarak adlandırılabilir.

Son zamanlarda pek çok aktif blogcu, Big Tech’in sosyal ağlarını terk etti ve dikkatlerini tamamen Pocketnet platformuna çevirdi.

İçeriklerinizi NFT-Scarce aracılığıyla açık artırmaya çıkarma gibi son teknoloji yeni özelliklerden faydalanabiliyorsunuz. Kısa tanımı ile geleneksel sosyal medya platformlarının ve Bitcoin’in bir karışımıdır diyebiliriz.

Pocketcoin (PKOIN), yazarların içerikleri için kripto para kazanmalarını sağlayan ve onları topluluk denetimi yoluyla keyfi sansürden koruyan bir Proof-of-Stake belirtecidir.

Pocketnet platformu kullanıcılar tarafından çalıştırılan tamamen merkezi olmayan eşit düğümlerden meydana gelen bir ağdır.

Pocketnet ile İnterneti Geri Alın

Pocketnet, kripto para destekçileri için özel bir canlı etkinlik duyurdu . Etkinlik 10, 17, 24., 29 Haziran tarihlerinde dört canlı oturumdan oluşacak ve ”Exclusive Crypto Challenge” olarak adlandırılacak.

Pocketnet ve Pocketcoin (PKOIN) blok zinciri interneti sonsuza kakadar değiştirmeyi planlıyor. Etkinlikte yer alacak konuşmacılar Pocketnet çekirdek geliştiricileri olacak.

Pocketnet, İngilizce ve Mandarin Dillerinde Yeni Teknik İnceleme Yayınladı

Pocketnet Core ekibi, daha fazla geliştirme, merkezi olmayan p2p şifreli sohbet, şifreli NFT’ler ve akıllı sözleşmelere dayanan sosyal ağ reklamcılığı için iddialı planları özetleyen yeni bir teknik inceleme yayınladı.

Dün de Nafter’in staking havuzlarını açacağını belirtmiştik. Blockchain teknolojisi ile oluşturulan NFT odaklı sosyal medya platformlarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu