HaberlerKripto Para Haberleri

Pluto Digital Assets, 1 Milyon Dolarlık Kripto Para Hibe Programını Başlattı

Pluto Digital Assets, Booster programının ilk bölümünü resmi olarak açtı ve her biri 25.000 Dolar'lık hibe programını başlattı.

Pluto Digital Assets, dijital varlıkları geliştirmeye ve yatırım yapmaya odaklanan bir kripto para şirketi olarak biliniyor. Şirket, kripto para projelerini desteklemek için 1 milyon dolarlık hızlandırıcı program olan Pluto Booster’ın başladığını duyurdu.

Resmi olarak başvuruya açılan Pluto Booster, sorunları yenilikçi yöntemlerle çözen erken aşama kripto para projelerini destekleyecek.

Pluto Booster
Pluto Booster

Programın ilk turunda merkezi olmayan teknolojileri desteklemek için ilgi çekici konseptler gösteren 10 projeye hibe sağlanacağı bildirildi.

DeFi, NFT’ler, veri işleme ve pazar analizi gibi pek çok alanda ki uygulamalar teşvik edilecek. Yapılan açıklamalara göre ilk 10 başarılı başvuru tam 25 bin dolar hibe almaya hak kazanacak. 

Pluto Digital Assets Şirketi Hibeye Ek Olarak Danışmanlık Desteğide Sağlayacak

En güçlü projeleri ise 100.000 Dolar’lık destekler bekliyor. Bunun yanında seçilen kişiler FinTech endüstri uzmanlarından danışmanlık alabilecekler

Ek olarak Pluto Digital Assets şirketinden rehberlik almanın yanı sıra topluluğunun ve küresel kripto ağlarının desteğine de sahip olacaklar.

Şirket yetkililerinden Barry Downes programa dair şunları söyledi:

“Erken aşama fikir geliştirmeyi destekleyerek, kripto ekosisteminin büyümesini artırabileceğimize, başlangıçta değerli teknolojiyi belirleyebileceğimize ve ortaklarımızın desteğiyle pazara sunabileceğimize inanıyoruz. Başarılı başvuru sahipleri, ağımıza ve bilgi tabanımıza eşi görülmemiş bir erişim elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda kripto para dünyasındaki en zeki beyinlerin bazılarından paha biçilmez destekler elde edecekler.”

Şirket, erken aşamada ki projeleri destekleyerek, kripto para ekosisteminin büyümesini artırabileceğini düşünüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu