Bitcoin HaberleriHaberler

Pizza Alanlara Bedava Bitcoin

Papa John's Pizza, Birleşik Krallık'ta eşsiz bir kampanyaya imza attı. Firma, pizza alanlara bedava Bitcoin dağıtıyor.

Dünyanın en büyük pizza markalarından biri olan Papa John, pizza alanlara bedava Bitcoin vereceğini söyledi. En az 30 £ harcayan müşteriler siparişlerinde 15 £ ve 10 £ ücretsiz Bitcoin kazanacaklar. Bedava BTC’ler, küresel kripto para borsası Luno aracılığıyla verilecek.

Birleşik Krallık’ta Pizza Alanlara Bedava Bitcoin

Franchise pizza restoranı Papa John’s şu anda Birleşik Krallık’ta pizza alanlara bedava Bitcoin veriyor. Ülke için resmi Papa John’un web sitesinde yayınlanan hüküm ve koşullara göre, kampanya 16 Mayıs’a kadar geçerli olacak. 

Web sitelerinde yer alan açıklama şu şekilde:

Kampanya, müşteriye Luno’da 30 £ veya daha fazla bitcoin harcadığında 15 £ indirim hakkı vermektedir.

Luno, 40’tan fazla ülkede mevcut olan köklü bir kripto para borsasıdır. Papa John‘un detayları: “10 sterlin değerinde bitcoin talep etmek için Luno uygulamasını indirin veya www.luno.com adresinden kaydolun.

Bir hesap oluşturun ve kimliğinizi doğrulayın. Promosyon kodunuzu almak için ”Ödüller” sekmesine girin. Anında 10 pound değerinde Bitcoin alırsınız. “

Şirket ayrıca, teklifin yalnızca çevrimiçi olarak ve katılımcı Papa John‘un “Butlins, Haven Holiday Parks, Ribby Hall Village, Planet Ice, kampüs içi mağazalar ve İrlanda” dışındaki konumlarında mevcut olduğunu açıkladı.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu