Pixel Vault, 100 Milyon Dolar Fon Topladı

Pixel Vault, 100 Milyon Dolar Fon Topladı

Merkezi olmayan bir kripto medya grubu olan Pixel Vault yaptığı açıklamada, risk sermayesi şirketleri Velvet Sea Ventures ve 01A‘dan 100 milyon dolar fon topladığını duyurdu.

Pixel Vault, finansmanı, bireylerin filmlerde, televizyonda, çizgi romanlarda, video oyunlarında ve diğer medyalarda dijital içeriğe sahip olmaları için çok franchise’lı, takas edilemez token (NFT) platformunun başlatılmasına yardımcı olmak için kullanmayı planlıyor.

Pixel Vault'tan PUNKS Comic Sayı #1.

Pixel Vault’tan PUNKS Comic Sayı #1.

Pixel Vault, PUNK Comics, Beanie, BAYC’nin Tam da Göbeğinde

PV, token sahiplerinin bir web çizgi romanına erişim elde ettiği bir NFT projesi olan PUNKS Comics‘in yaratıcısıdır. PUNKS Comic Sayı 1, kripto fenomeni Beanie‘nin kurgusal yaşamını içeriyordu; popüler NFT projesi Bored Ape Yacht Club ile yapılan işbirliğinden yola çıkan Sayı 2, bir ödül kazanmak için kötü bir adamla savaşan sekiz Elit Maymun‘u içeriyor.

Bir basın açıklamasına göre PV, tokenleştirilmiş çizgi romanlarını Mayıs 2021’de piyasaya sürdüğünden bu yana satışlarda 100.000 ETH‘yi aştı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: El Salvador, Chivo’yu İyileştirmek İçin Harekete Geçti

PV’nin ayrıca pahalı NFT’leri uygun fiyatlı alt tokenlere ayıran bir platform olan Fractional.art ve spor giyim markası Adidas Originals ile ortaklıkları var.