Blockchain HaberleriHaberler

Lego ve Disney’in Tecrübeli Yöneticisi Pierre Dadd Dijital Koleksiyon Platformu Terra Virtua’ya katıldı

Çeşitli eğlence şirketleri için pazarlama ve marka geliştirmede 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Pierre Dadd, Terra Virtua'ya pazarlama müdürü olarak katıldı.

Dijital koleksiyon platformu Terra Virtua, pazarlama departmanına liderlik etmesi için tecrübeli yönetici Pierre Dadd ile anlaştı. Bu gelişme blockchain şirketine geçiş yapan yüksek profilli bir yöneticinin bir başka örneğini sunuyor.

Terra Virtua şirketi tarafından yapılan açıklama da Dadd’ın pazarlama müdürü olarak işe alındığı belirtildi. Tecrübeli yöneticinin marka geliştirme alanında uzun senelere dayanan bir geçmişi var. Dadd, bundan sonra Terra Virtua’nın pazarlama çabalarına öncülük edecek.

Ek olarak LinkedIn profilinden Nisan ayından beri şirkette olduğu anlaşılıyor. Dadd’in ayrıca Lego, The Walt Disney Company ve Auto Trader UK’de uzun süreli bir kariyer serüveni bulunuyor.

Pierre Dadd gelişmeye dair yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Terra Virtua’yı geniş, kitlesel pazar çekiciliğine sahip birinci sınıf bir marka haline getireceğiz.”

Terra Virtua’nın CEO’su Gary BraceyDadd’ın karmaşık token piyasasını ana akım haline getirmek için gereken tecrübeye sahip olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

“NFT’leri popüler algıda tutmanın zor bir mücadele olacağını biliyoruz ve Pierre’in Disney ve LEGO’daki zengin deneyimi bize bu yönde rehberlik edecek.”

Terr Virtua şirketinin Woodstock, NGC Ventures ve AU21 Capital liderliğindeki yatırım turu, NFT ekosistemini geliştirmeye devam etmesinin önünü açtı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu