Bitcoin HaberleriHaberler

Peter Schiff, Bitcoin’i Erken Almış Olsaydı Kazançlarını Nasıl Harcayacağını Açıkladı

Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, özel bir jet alabilmek için Bitcoin'i erken satın alması gerektiğini söyledi.

Bitcoin’e yönelik eleştirileriyle gündeme damga vuran Peter Schiff, ailesiyle birlikte 2020‘de ABD’de başkanlık seçimleri için yarışan önde gelen ABD girişimcisi Brock Pierce’ın özel jetiyle gezintiye çıktı.

Schiff, Bitcoin’i ilk duyduğunda almayı dilediğini tweetledi. Bu durumda, tweetinin altındaki bir yorumda açıkladığı gibi, son zirvede 65.000 Dolar civarında satar ve kendi jetimi alırdım ifadelerini kullandı.

Altın aşığı olan ve bir altın fonu (EPGFX) işleten Euro Pacific Management’ın CEO’su Peter Schiff, muhtemelen piyasanın amiral gemisi kripto para birimi hakkında tweet atan tek Bitcoin eleştirmeni.

Aralık 2020’nin sonlarında, Lunacrush platformu tarafından Bitcoin destekçisi Anthony Pompliano ve Max Keiser ile birlikte bu listede oturan en iyi ikinci Bitcoin etkileyicisi olarak kabul edildi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu