Bitcoin HaberleriHaberler

Emtia Uzmanı Peter Brandt, 40.000 Dolarlık Bitcoin Rallisinin Bozulabileceğine İnanıyor

Peter Brandt, Bitcoin boğalarını 40.000 Dolar'lık seviyenin üzerine çıkmak için yapılan en son girişimlerin başarısız olabileceği konusunda uyardı.

Bitcoin 40.000 dolarlık direnci kırmak için mücadele ederken, emtia uzmanı Peter Brandt, sosyal medya platformu Twitter üzerinden boğalar için düşüş uyarısı paylaştı.

Brandt, en büyük kripto para biriminin pek çok kez yukarıda belirtilen 40.000 Dolar’dan reddedildiğine dikkat çekti.

Bitcoin, Mayıs ayı ortasında 40.000 doları ele geçiremedi ve bir haftadan biraz fazla bir süre içinde %30‘dan fazlasını düzeltti . 22 Haziran’da dip seviyesi 28.675 dolara düştü.

Altcoinler BTC’den daha iyi performans göstermeye başladı

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin etkileyici bir geri dönüşün ardından biraz soluk almış gibi görünse de, birden fazla altcoin ralli moduna geri döndü.

[affiliate_news2 id=”4476″]

Ethereum ve XRP, son 24 saat içinde yüzde beşten fazla ralli yaptı ve bu da onları piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterenler haline getirdi. Bu arada Solana, %16 artışıyla etkileyici bir performans gösterdi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu