HaberlerKripto Para Haberleri

Esrar Mağazaları Zinciri People’s Remedy Kripto Para İle Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Büyüyen bir esrar mağazaları zinciri olan People's Remedy kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul edecek.

California’da kenevir mağazaları ile tanınan People’s Remedy kripto para birimlerini bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başladı. Şirket, müşterilerinin kripto para birimlerinin getirdiği özelliklerden yararlanırken ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde kullanmalarını sağlıyor.

People’s Remedy, diğer mağazaların aksine, esrar ve kripto arasındaki bu ilişkiyi bir taahhüt olarak varsayıyor ve çalışanlarına kripto varlıkları ile ödeme yaparak döngüsel bir ekonomi inşa etmek istiyor.

People’s Remedy Kripto Para Birimleri İle Müşterilere Kolaylık Sağlamayı Hedefliyor

California merkezli bir kenevir mağazaları zinciri olan People’s Remedy, kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak almaya başladı. Bu sayede müşterilerinin ürünlerini gizlilik ve anonimlik avantajlarıyla elde etmeleri için kripto gücünden yararlanmalarına imkan tanıdı.

Kaliforniya’daki dört mağazayla büyümeye devam eden People’s Remedy ürünleri, mevcut en iyi bileşikleri sunarak, esrar ile tedavi edilebilen tıbbi rahatsızlıkları olanlara yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı. Ancak, şirketi diğer benzer mağazalardan ayıran en önemli özellik, dijital paralara olan ilgisi denilebilir.

People’s Remedy Teknik Müdürü John Williams şunları söyledi:

“Akıllı insanlar hayatlarını daha iyi hale getirmek için teknolojiyi kullanıyor ve People’s Remedy teknolojiyi esrar işlerinden daha iyi yapıyor.”

Şirket, çalışanlarının her birini kripto para kullanımı konusunda eğitti. Hatta bu amaç için kendi kılavuzunu hazırladı. Bununla birlikte, şirket düşük maliyetleri nedeniyle Bitcoin Cash ağını gerçekten seviyor ve müşterilerin, ürün fiyatından daha fazlasını ödeme konusunda endişelenmeden 4 dolarlık bir ön ödeme ile ürünleri satın almalarına izin veriyorlar.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu