HaberlerKripto Para Haberleri

PayPal Kullanıcıları Artık Haftalık 100.000 Dolar’a Kadar Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash Satın Alabilecek

PayPal tarafından yapılan duyuruya göre, haftalık kripto para satın alma sınırı 100.000 dolara çıkarıldı.

ABD’li finans şirketi PayPal, kullanıcılarının bu haftadan itibaren platformdan 100.000 Dolar değerinde kripto para birimi satın alabileceklerini duyurdu.

Şirket tarafından dün yapılan açıklamaya göre PayPal, müşterilerle nasıl daha iyi hizmet verebilecekleri konusunda sürekli olarak etkileşimde bulunurken aynı zamanda hizmetlerini iyileştiriyor.

Firma tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılama çabalarımızın bir parçası olarak, ABD’deki uygun Paypal müşterileri için kripto para birimi satın alma limitlerini yıllık satın alma limiti olmaksızın haftada 100.000 Dolar’a yükselttiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Yetkilier, müşteri tabanı tarafından artan talebin ve kripto para alanının artan etkisinin, satın alma limitini yükseltme kararlarında rol oynadığını da sözlerine ekledi.

[affiliate_news2 id=”3996″]

Bu noktayı daha fazla ele almak için firmanın blockchain, kripto ve dijital para birimlerinden sorumlu başkan yardımcısı Jose Fernandez da Ponte, “Değişikliklerin müşterilerimizin platformumuzda kripto para birimi satın alma konusunda daha fazla seçeneğe ve esnekliğe sahip olmalarını sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu