Bitcoin HaberleriHaberler

Paraguay, Bitcoin ve PayPal Projesine Başlıyor Olabilir

Paraguay Milletvekili, ülkenin Bitcoin ve PayPal'ı içeren önemli bir proje üzerinde çalışmaya başlamak üzere olduğunu öne sürdü.

El Salvador’dan sonra Paraguay, büyük bir Bitcoin projesi ile karşımıza çıkabilir. Paraguay Milletvekili Carlos Antonio Rejala Helman, ülkenin bu hafta Bitcoin ve PayPal üzerinde büyük bir proje başlatacağının sinyallerini verdi.

Rejala Helman, kripto para destekçilerinin yaptığı gibi ‘Bitcoin temalı lazer gözler” akımına katılarak Paraguay’ın dünyada kendini yenileyeceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele Bitcoin’i yasal ihale yapma planlarını açıklamıştı. Paraguay’daki gelişme bundan iki gün sonra geldi.

Paraguay’dan Bitcoin’e Dair İpuçları

Paraguay’ın büyük bir projeye başlamaya hazırlandığı bildirildi ve bu proje muhtemelen Bitcoin ve PayPal’ı kapsayacak.

Milletvekili Carlos Antonio Rejala Helman, bu sabah erken saatlerde sosyal medya kanallarında Paraguay’ın Bitcoin ile ilgili büyük bir proje başlatacağını ima etti:

“Uzun zaman önce söylediğim gibi ülkemizin yeni nesille el ele ilerlemesi gerekiyor. O an geldi, bizim anımız. Bu hafta Paraguay’ı dünyanın gözü önünde yenileyecek önemli bir projeyle başlıyoruz!”

Millet vekilinin paylaştığı detaylar az olsa da gönderi özellikle kripto para birimi meraklılarının ilgisini çekecek. Çünkü Rejala Helman, paylaşımını BTC ve PayPal hashtagleriyle tamamladı.

Rejala Herman ek olarak, ”lazer gözler” trendine katıldı. Bir lazer göz fotoğrafı yayınlamak, Bitcoin ve kripto para birimlerinin onaylanması olarak görülüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu