HaberlerKripto Para Haberleri

PandaSwap Projesi Yakında OKExChain’de Başlayacak

Yeni projeleri desteklemek isteyen OKExChain, PandaSwap'i 20 projenin içerisinden seçti.

Son zamanlarda meydana gelen düşüşlere rağmen kripto para sektörü gelişmeye devam ediyor. Bu da sürekli olarak inovasyonlara ilham veriyor.

Bu yeniliği beslemek isteyen OKExChain, ana ağ lansmanı için 3 aşamalı bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ekolojik yapısına başladı.

Kripto piyasasında pek çok dolandırıcılık ve hırsızlık projeleri bulunuyor. Bu da yatırımcıların likiditesini kaybetmesine veya daha kötüye gitmesine neden olmaktadır.  OKExChain, 3 aşamalı bir EVM lansmanını kullanarak riskleri azaltıyor.

Şubat ayında halka açık beta etkinliğine ev sahipliği yapan OKExChain, PandaSwap’i 20 projeden 1’i olarak seçti.  PandaSwap’in sunduğu her şeyle birlikte OKExChain’den destek aldığı belirtildi.

PandaSwap nedir?

PandaSwap , geleneksel Çin tarzı, Panda temalı bir merkezi olmayan borsadır (DEX). OKExChain üzerine inşa edilen PandaSwap, kullanıcıların gerçekten merkezi olmayan finansmanın (DeFi) özgürlüğünü deneyimlemelerine olanak sağlayacak.

pandaswap

PandaSwap, yönetim tokeni PND aracılığıyla % 100 topluluk tarafından yürütülür. PND daha nadir hale geldikçe zaman içinde değer artışının yaşanması hedefleniyor.

OKExChain test ağında, PandaSwap topluluğundaki kullanıcılar ticaret yapabilir, verim çiftçiliğine katılabilir ve IDO başlatma panosu (PandaStarter) aracılığıyla yatırım yapabilirler.

Test ağında halka açık teste katılan 150.000 cüzdan adresi bulunuyor ve her gün daha fazlası katılmaya devam ediyor.

Gelecek için yapılandırılmış bir yol haritası ile PandaSwap, düzenli olarak  NFT’leri ve zincirler arası köprüleri protokole dahil etmeye başlayacak. 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu