Ozzy Osbourne “Cryptobatz” ile 9.666 NFT’yi Piyasaya Sürüyor

Ozzy Osbourne “Cryptobatz” ile 9.666 NFT’yi Piyasaya Sürüyor

Ozzy Osbourne, 9.666 takas edilemeyen tokenden (NFT) oluşan bir koleksiyon olan “Cryptobatz”ın piyasaya sürülmesiyle kripto endüstrisine adım atan en son müzisyen oldu.

The Great Ozz, koleksiyonunu kendisi yarattığı için oldukça emek harcamış.

Ozzy Osbourne, Rolling Stone‘a, karısı Sharon Osbourne‘un onu bir Bored Ape satın almaktan vazgeçirmesinin ardından kendi NFT’lerini başlatmaya karar verdiğini söyledi:

Bir süredir NFT eylemine katılmaya çalışıyorum, bu yüzden birkaç başarısız kendi satın alma girişimimden sonra Sharon’dan Noel için bir Bored Ape istediğimde bana hayır dedi, ben de kendiminkini yaratmaya karar verdim.

NFT’ler bir bükülme ile geliyor: Cryptobatz sahipleri diğer koleksiyonlarla “mutasyona uğratarak” “MutantBatz” adlı yeni NFT’ler oluşturabilecekler.

Ayrıca Osbourne, CryptoBatz sahipleri için bir hazine avı düzenleyecek.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus ne kadar Doge’ye sahip olduğunu açıkladı

Ozzy Osbourne’un hareketi en rezil rock and roll anlarından biri

Ozzy Osbourne, 1982’de Des Moines, Iowa’da 5.000 hayranıyla verdiği konserde gerçek bir ölü yarasanın kafasını ısırdı. Anılarında, bu ısırışın kasıtsız olduğunu yazdı. Müzisyen, bir hayranın sahneye bir replika attığını düşündü ve hiç düşünmeden ısırmaya karar verdi:

Birşeylerin yanlış olduğunu anladım. Hem de çok yanlış! Başlangıç olarak, ağzım bir anda sıcak, bulanık sıvıyla dolmuştu ve ağzımda hayal edebileceğiniz en kötü tat vardı.

Olay, elbette, rock and roll tarihindeki en çılgın anlardan biri olmaya devam ediyor. “Ağır metalin karanlık prensi” tuhaflıklarından utanmıyor.

Ozzy Osbourne, Rolling Stone’a yarasa ısırmanın sahnedeki en “ikonik” anlardan biri olduğunu söyledi:

Tasarımlar, sahnedeki en ikonik anlarımdan birine saygı duruşunda bulunuyor ve ender bir sanat tarihine sahip olma şansı sunuyor.