Altcoin Haberleri

Ortaklık Etkisini Gösterdi: Bu Altcoin Yeni Yatırımcılarını Ağırlıyor!

Topluluk tarafından yönetilen açık finans ağı Telos Foundation, iştirakini ilan ettiği altcoin projesine yeni yatırımcılar çekti. Fiyatlar %3,5 civarında yükselişe geçti.

Telos Foundation, bu altcoin projesiyle iş birliği yapıyor

Resmi duyuruya nazaran Telos, cross-chain piyasa yapan ve merkezi olmayan borsa (DEX) Symbiosis ile paydaşlık kurdu. Bu işbirliği, cross-chain likiditeyi genişletecek ve her iki topluluk için erişimi artıracak. Açıklama altcoin ile işbirliğinin Telos’a neler katacağı hakkında şunlar yer alıyor:

  • Hizmet köprüsü: Telos, Symbiosis’in yeni “Hizmet Olarak Köprü” özelliğini kullanacak. Bu tıpkı vakitte bir birincisi temsil ediyor. İşbirliği, projeler için ilişkiyi geliştiriyor.
  • Gerçek merkeziyetsizlik: Paydaşlığımız, Symbiosis’in bütünlüğünü ve değerlerimizle ahengini tanıyor. Gerçek merkezi olmayan idareye olan bağlılığımızı yansıtıyor.
  • Gelişmiş süreç yetenekleri: Octopool ile entegrasyon, Symbiosis dayanaklı tüm ağlardan Telos’a ve Telos’a rastgele bir altcoin takası sağlar.

Cross-chain DEX olan Symbiosis, L1’leri, L2’leri, EVM’yi ve EVM olmayanları kapsayan çeşitli ağlardan likidite aktarır. Symbiosis ile farklı ağlar ortasında sıkıntısızca token takası yapabilirsiniz. Projenin en kıymetli özelliği sağladığı cross-chain transferler.

Symbiosis (SIS) fiyatı olumlu reaksiyon verdi

Düşük bir piyasa pahasına sahip olan SIS, Telos paydaşlığı akabinde %3,5 civarında paha kazandı. Altcoin fiyatı yazım sırasında kazanımlarının büyük bir kısmını sürdürüyor. Bu ortada, gün içinde bir noktada 0.136 dolara temas etti.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bugün bir başka altcoin projesi Meson Network’de Amazon ile iştirakini duyurdu.

Basın açıklamaları

Resmi duyuruda Telos Foundation, her iki altcoin projesinin kurucularının açıklamalarına yer verdi. Symbiosis kurucu ortağı Nick Avramov şunları söyledi:

Bridge’i kapsamlı bir halde test ettiğimiz bir hizmet olarak tanıtıyoruz. Bunu birinci kullanan Telos olacak. Kendi köprüsünü oluşturamayan projeler için yararlı olacağını umuyoruz. Symbiosis grubu bu fırsattan büyük heyecan duyuyor ve büyük bir onur duyuyor zira mevcut şartlar altında projelerin birbirine yardımcı olması gerektiğini düşünüyoruz

Bu ortada, Telos DeFi Lideri Nicky Chalabi şunları ise altcoin projesinin temel özelliklerini kullanmaktan şad olduklarını söz etti:

Ekosistemimizin ve topluluğumuzun sağlam bir köprü tahliline sahip olmasını sağlamak için Symbiosis grubuyla çalışmaktan son derece memnunum. Symbiosis takımı, alanda kusursuz bir üne sahip ve çalışmaya son derece odaklanmış durumda. Yenilikçi projeler ve çeşitli ekosistemlerle zati Symbiosis grubuyla çalışıyoruz, lakin tüm Symbiosis dayanaklı ağlar için mevcut token takaslarının Telos’a ve aykırı tarafta yapılabilmesi için Telos’u Octopool’a ekleyerek ilgimizi daha da güçlendireceğiz.

Telos hakkında

Blockchain geliştiricisi Telos Network, 5 yıldır geliştirme basamağında ilerliyor. Altcoin projesi, bilhassa geleceğin ekonomilerine güç vermek ve gerçek dünyadaki yararlarla ölçeklenebilir tahliller sunmak üzere tasarlanmıştır. Telos bilhassa geliştiricilere yönelik tahliller sunar.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu