HaberlerKripto Para Haberleri

OpenSea, Ağustos’ta 1 Milyar Dolarlık İşlem Hacmine Ulaştı

OpenSea NFT pazarının aylık işlem hacmi 1 milyar doları aştı.

En büyük NFT pazarlarından biri olan OpenSea, Ağustos ayında 1 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştığı için büyük bir dönüm noktası kaydetti.

OpenSea kurucu ortağı ve CEO’su Devin Finzer, 17 Ağustos 2021 Salı günü tweet atarak platformun rekor işlem hacmini açıkladı.

Ağustos ayının başlarında, platformun işlem hacmi 48 saatte 95 milyon dolar gibi devasa bir rakama ulaştı ve bu, 2020‘de kaydedilen en büyük hacmin epey bir üstündeydi.

DappRadar’ın tarafından sunulan verilere göre OpenSea, son 30 günde işlem hacminde %932.68‘lik astronomik bir artışa ulaştı.

Gerçekten de, OpenSea‘de kaydedilen 1 milyar dolarlık işaret, NFT‘lerin artan kullanımının ve benimsenmesinin büyük bir göstergesidir. Ünlüler, sanatçılar, spor kulüpleri, müzisyenler ve diğerleri, çeşitli dijital sanatlarını oluşturarak yeni gelişen bu endüstriden yararlanmaya devam ediyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu