Faydalı BilgilerHaberler

ONTOLOGY (ONT) Hakkında Detaylı Araştırma

ONTOLOGY (ONT) hakkındaki önemli ayrıntılara bir göz atın.

Ontology, yeni yüksek performanslı genel blok zinciri projesi ve dağıtılmış bir güven işbirliği platformudur. Bir dizi eksiksiz dağıtılmış defter ve akıllı sözleşme sistemleri içeren yeni yüksek performanslı kamu blok zincirleri sağlar. Ontology, genel blok zinciri sistemlerini destekleyen bir blok zinciri çerçevesidir ve farklı uygulamalar için farklı genel blok zincirlerini özelleştirebilir. Ayrıca, çeşitli protokol gruplarıyla zincir ağlar arasında işbirliğini destekler. Dağıtılmış dijital kimlik çerçevesi, dağıtılmış veri alışverişi protokolü vb. için olanlar gibi farklı türde dağıtılmış senaryolar için temel altyapı üzerinde sürekli olarak ortak modüller sağlarlar.

Ontology, 2017 yılında kurucuları Erik Zhang ve Da HongFei tarafından yönetilen OnChain adlı bir Çinli şirket tarafından oluşturuldu. OnChain, aynı zamanda şu anda milyarlarca dolarlık bir proje olan NEO blok zincirinin arkasındaki kurucular oldukları için kripto para birimi endüstrisinde büyük bir başarı elde etti . Esasen Ontology, her büyüklükteki işletmenin mevcut sistemlerini tamamen değiştirmek zorunda kalmadan şirketlerine blok zincir teknolojisini kurması için alternatif bir iş modeli sunmuştur.

[affiliate_news2 id=”4082″]

Ontology projesinin amacı, tek bir blok zinciri olarak çalışmasının amaçlanmamasıdır. Bunun yerine teknoloji, şirketlerinin hem özel hem de genel bir blok zincirinden tam olarak yararlanmasına izin veren bir yapıya sahiptir. Her veri işlemi, merkezi olmayan bir ortamda onaylanır, yani hiçbir kişi veya otorite ağın kontrolünü ele geçiremez.

Ontology ,dijital kimlik ve veri için kamu blockchain olduğunu, minimum kripto bilgisine sahip şirketlerin bunu işlerine entegre etmelerini sağlar. ONT, Guarda’daki en büyük stake APY’sini sağlayan projelerden bir tanesidir.

PoW modeli, işlemin gerçek olup olmadığını kontrol etmek için ağdaki tüm düğümlerin %50‘sinden fazlasına ihtiyaç duyar. ONT’nin kullandığı VBFT, daha ucuz ve daha hızlı işlemler için yalnızca 2/3’e ihtiyaç duyar.

Bir 3d partiye ihtiyaç duymadan veri ve para işlemlerini gerçekleştirebilir. Tüm işlemler VBFT ile güvence altına alınmıştır.

Fon toplamanın en yaygın yolu olan ICO tarihi 2018 olarak kayıtlara geçmiş fakat  ONT, i ücretsiz olarak tanıtım gibi airdrop olarak dağıtmıştır.

Doğal “varlık” değerinin gas ücreti üzerindeki  dalgalanma riskini azaltmak için ONT ve ONG’yi ayrıştıran çift tokenli bir model benimser.

4 Farklı akıllı sözleşmeyi destekleyen ve birçok altcoin için alım satım işlemi sunan kendi cüzdan uygulaması mevcut,burada ONT başta olmak üzere çok fazla stake işlemi yapabilirsiniz

ONTO Wallet indirmek için

v3.9.0   Cüzdan  Güncellemesi

1. Ürün turu eklendi

2. Yeni cüzdan eklemek için iyileştirilmiş süreç

3. İyileştirilmiş varlık sayfaları

4. Geliştirilmiş cüzdan yönetimi sayfası

5. “Veri” ve “Genel” bölümleri yeni “Profil” bölümüne taşındı

6. Geliştirilmiş “Veri” bölümü

7. İyileştirilmiş kurulum sayfası

 

Ontology ana ağının üçüncü yıl dönümü (30 Haziran) başlatılırken aynı zamanda “ontology EVM” geliştirmenin tamamlandığı açıklandı.

Ontology, Ethereum platformuyla sorunsuz birlikte çalışabilirlik sağlamak ve geliştiriciler ve kullanıcılar için daha kapsamlı bir kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla bu yılın başlarında Ontology EVM’nin geliştirildiğini duyurdu.

Bu sürüm , Ethereum hesap sistemini , Ethereum  ETH işlem türlerini ve Web3 API’sini ekler. Aynı zamanda sanal makine katmanı ve işlem havuzu optimize edildi ve geliştirildi ve blok zinciri tarayıcısı senkronize edildi.

(EVM), Ethereum’un ana bileşenlerinden biridir ve akıllı sözleşmelerin sözleşme kodunu yürütmek için bir “çevirmen” görevi görür.

Ethereum Foundation  açıklamasına göre, EVM “Ether Liam istemcisini çalıştırır, tek bir varlık binlerce bağlı bilgisayar tarafından korunur”, “protokolün kendisi ethereum bu tür makinelerdir. , ve tüm Ethereum hesaplarının ve akıllı sözleşmelerin bulunduğu bir ortamdır.”

Ontoloji EVM nedir?

Ontology tarafından geliştirilen EVM, onu yukarıda açıklanan Ethereum ekosistemiyle uyumlu hale getiren sanal bir makinedir.

Bir hizmet tokeni olan ONG (Ontology Gas), zincir içi hizmetin gaz faturası için kullanılır. Bu nispeten düşük bir ücret gerçekleştirir.

 

Ontology Arz
Dolaşan Arz 876,616,316 ONT
Toplam Arz 1,000,000,000 ONT
Tüm zamanların en yüksek fiyatı

3 Mayıs 2018 

$10.00

Tüm zamanların en düşük fiyatı

13 Mart 2020

$0.225
Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri $649.073,605,93

Market Sıralaması: 90

Detaylı bilgileri ve token ekonomisini alttaki linkten kontrol edebilirsiniz.

White paper

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu