Finans HaberleriHaberler

Coinbase Ventures ve Gemini, Kripto Para Platformu Onramp Invest İçin 6 Milyon Dolarlık Yatırım Turuna Katıldı

Onramp Invest, finansman turunda 6 milyon dolar topladı.

Finansal danışmanların müşterileri için bir kripto yatırım platformu olan Onramp Invest, finansman turunda 6 milyon dolar topladı.

Finansman turu, Coinbase Ventures, Gemini Frontier Fund, Galaxy Digital, Galaxy Fund Management, Ritholtz Wealth Management, WisdomTree, Fox Ventures ve Eterna Capital gibi önemli yatırımcılar tarafından desteklendi.

California merkezli Onramp Invest, topladığı sermaye ile ekibini ve hizmetlerini kayıtlı yatırım danışmanlarına (RIA) genişletmeyi planlıyor.

Onramp Invest, Mayıs 2020‘de piyasaya sürüldü. Gemini ve Prime Trust üzerinden hizmet veriyor. Onramp ayrıca Onramp Academy aracılığıyla finansal danışmanlar ve müşterileri için eğitim kaynakları sunuyor.

Fox Ventures’ın yönetici ortağı Chad Fox, Fox Ventures’ın Onramp’a yaptığı yatırımın standart çek boyutundan “altı kat daha büyük” olduğunu söyledi. Fox, ”Yatırım, bu takımın neler yapabileceğinin bir kanıtı” dedi.

Onramp CEO’su Tyrone Ross, “Siyah kurucular tarihsel olarak bu tür finansman fırsatlarının dışında kaldılar. Onların da bir startup CEO’su olabileceklerini gösterin” ifadelerini kullandı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla finans haberi için: Finans Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu