HaberlerKripto Para Haberleri

Çinli Akıllı Telefon Devi OnePlus Bir Kripto Projesi Üzerinde Mi Çalışıyor?

OnePlus tarafından yapılan bir anket çalışması, şirketin kripto para hizmetleri sunma planları hazırladığına dair şüpheleri artırdı.

Oppo’dan ayrılan Pete Lau‘nun kurucusu olduğu Hong Kong merkezli OnePlus, yakın zamanda önemli bir anket çalışması yaptı.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yaptığı bu anket, şirketin yerel kripto para birimini ve yerel cüzdan hizmetini kullanıma sunma planlarını hazırladığına dair şüpheleri artırdı.

Beşinci en büyük telefon üreticisi olan OnePlus, Samsung’un geçen ay kripto para cüzdanını duyurmasının ardından bu alanda atılım yapmak için sırada olabilir.

Anketle ilgili özel raporlara göre, OnePlus önce kullanıcılardan temel ayrıntıları doldurmalarını istedi ve ardından aşağıdakiler gibi bir dizi soruyla devam etti:

  • Kullanıcılar kripto para birimi haber güncellemelerini nereden alıyor?
  • Şu anda hangi ticaret platformlarını kullanıyorlar?
  • Dijital varlıklarını hangi cüzdanlarda saklıyorlar?
  • Bu cüzdanlara bir PC, mobil uygulama veya mobil web üzerinden erişilebiliyor mu?

Anketteki diğer bölümler, kullanıcılara Coinbase, Metamask vb. gibi popüler markalara yakınlıklarını soran birkaç donanım sorusunu içeriyordu.

Şaşırtıcı bir şekilde, OnePlus kullanıcılara NFT ile ilgili sorular da sordu. Teknoloji hakkındaki bilgilerini, daha önce bir NFT satın alıp almadıklarını ve bir tane oluşturmak için hangi planları yapmaları gerekebileceğini sordu.

Bu, Mevcut Kripto Pazarında Nasıl Etki Bırakır?

Kurumsal hizmet sağlayıcıların son zamanlarda kripto para alanında daha büyük bir servet elde etmesiyle, cep telefonu üreticilerinin artık üçüncü taraf depolama ve değişim platformları üzerinde sahip olacakları gücün farkına vardıkları görülüyor.

Halihazırda kurulmuş olan değişim siteleriyle ortaklıkları terk etme ve kendileri için yeni bir teknoloji yaratma konusundaki artan kararları, büyük olasılıkla, piyasa verimliliğini müşterilerin avantajına çevirebilmek için yeni bir rekabet dalgasını teşvik edecektir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu