HaberlerKripto Para Haberleri

Olimpiyat Madalyası Kazanan Hintli Sporculara Ücretsiz Kripto Para Verilecek

Tokyo Olimpiyatları'nda madalya kazanan Hintli sporculara Hint kripto borsası Bitbns tarafından ücretsiz kripto para sözü verildi .

Bitbns, altın madalya sahipleri için yaklaşık 2,695 ABD Doları, gümüş madalya sahipleri için 1,348 ABD Doları ve bronz madalya sahipleri için 674 ABD Doları değerinde Bitcoin ve Ethereum cinsinden sistematik yatırım planları oluşturacak.

Fonlar madalya kazananların hesaplarına yatırılacak ve KYC prosedürlerini tamamladıktan sonra paralara erişebilecekler.

Bitbns, kadınlar halter kategorisinde gümüş madalya kazanan Mirabai Chanu‘yu ve tek bayanlar badmintonda bronz madalya kazanan PV Sindhu‘yu onurlandırarak işe başlamayı planlıyor.

Hintli Olimpiyat sporcularına, Dominos India’dan ömür boyu ücretsiz pizzalara ve INOX’taki sinema biletlerinden Shree Cements tarafından ev inşa etmek için çimentoya kadar çok çeşitli nakit ödüller ve hediyeler sunuldu.

Bitbns’in teklifi, Hindistan Olimpiyat Birliği ve eyalet hükümetleri tarafından vaat edilen nakit ödüllerden daha küçük olsa da, hediyesi diğer şirketlerin tekliflerinden daha değerli denilebilir.

Tanıtım, yatırımcıların hala düzenleyici belirsizlik ve hükümetin kripto yasağı hakkındaki karışık sinyalleriyle mücadele ettiği Hindistan’da kriptonun imajını güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu