Altcoin HaberleriHaberler

OKEx’den Shiba Inu Network İçin Tam Destek

Küresel kripto spot değişim ve türev alım satım platformu OKEx , beklenmedik bir popülerlik kazanan Shiba Inu Network için desteği genişletti.

Küresel kripto spot değişim ve türev alım satım platformu OKEx , beklenmedik bir popülerlik kazanan, deneysel bir DeFi projesi olan Shiba Inu Network için desteği genişletti.

Yapılan duyuruya göre , projenin ilk yerel kripto varlığı SHIB 10 Mayıs 2021’de OKEx’te işlem görmeye başladı. Bu gelişme OKEx’i SHIB’yi listeleyen ilk büyük borsa yapıyor. Artık OKEx yatırımcıları spot ve sürekli takas piyasalarında USDT’ye karşı SHIB ticareti yapabilirler.

“Shiba Inu” adı , Japonya’ya özgü ve aynı zamanda Dogecoin’in maskotu olan tanınmış bir av köpeği türüdür Köpekle olan bağlantısı ve son birkaç ayda DOGE’a olan ani ilgi artışı nedeniyle SHIB, “Dogecoin Killer” lakabını kazandı.

SHIB, Uniswap’ta başlatılan bir ERC-20 standart belirtecidir. Adil dağıtım adına, SHIB’nin yaratıcıları Uniswap’te toplam token arzının % 50’sini başlattı ve kalan yarısını Ethereum’un kurucularından biri olan Vitalik Buterin onuruna yaktı.

OKEx CEO’su: ”Shiba Inu topluluğu güçlü bir ivme kazanıyor

OKEx CEO’su Jay Hao skonu hakkında şunları söyledi:

”Blockchain ve kripto alanının ihtiyaç duyduğu şey olan deneysel ruhlarını takdir ediyorum. Bir borsa olarak, değerli müşterilerimiz için kapsamlı bir yatırım deneyimi sağlamak için popüler belirteçler de dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri portföyü sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Shiba Inu topluluğu, hafta sonu yapılan para yatırmalarından dolayı güçlü bir ivme kazanıyor ve güçlü gelişimine tanık olmayı dört gözle bekliyoruz. Bu meraklılara kripto ağ geçidini açmak için SHIB’yi sunan ilk büyük borsa olmaktan mutluluk duyuyoruz. “

Şu anda SHIB ekosistemi, ShibaSwap, Fun Tokens ve Artist Incubator dahil olmak üzere birden fazla DeFi ürününden oluşuyor.

Bunun yanında, SHIB, Shiba Inu ağının kendi merkezi olmayan borsası olan ShibaSwap’de listelenen ilk token olarka yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu