Altcoin Haberleri

Not Alın! Ünlü Türk Analistler Altcoin Portföylerini Paylaştı

Kripto para dünyasının vazgeçilmezi olan bireyler kuşkusuz analistler. Analistlerin altcoin portföyleri ise her vakit dikkat çeker. Artık sizlerle iki ünlü Türk analistin altcoin portföylerini paylaşacağız. Ayrıntılara bakalım.

Bozokcoin’in altcoin Portföyü

İyi bir yatırım portföyü finansal muvaffakiyetin temel taşı. Ayrıyeten her bir varlıkla alakalı tartı ve maliyetleri anlamak çok kıymetli. Bozokcoin altcoin portföyünün bileşenlerini ve ilgili dağılımlarını bizlerle paylaşıyor.

Bozokcoin’in altcoin portföyünün %20’sini HFT oluşturuyor. Buna nazaran ünlü analist yatırımının 1/5’ini bu kripto para ünitesine yapmış durumda. Analistin HFT maliyeti 0,3075 dolarda yer alıyor. Analistin portföyünün %30’u ise altcoin KDA’da yer alıyor. Bozokcoin’in maliyeti 0.58 dolar düzeyinde yer alıyor.

Diğer kripto para birimleri

Analistin portföyünün %15’i altcoin STX’de yer alıyor. Buna nazaran analistin STX holdingi stratejik maliyet düşüşleri sergilemekte. Başlangıçtaki 0,68’lik maliyet, Inj’den elde edilen kârla 0,65’e geldi. Ayrıyeten UMA satışından elde edilen kârla 0,59’a indi. Nihayetinde ANKR coin’den elde edilen yüzde 3’lük kârla 0,5150 düzeyinde bulunuyor.

Analistin Portföyünün %15’i ARPA coinde yer alıyor. Maliyeti ise 0,04465 düzeyinde. Son olarak %20’lik kısmı ise altcoin GMX’de yer alıyor.%20 üzere kıymetli bir yüke sahip olan GMX, portföyde kıymetli bir rol oynamaktadır. Öbür varlıklarla birlikte maliyetini anlamak, kapsamlı portföy idaresi için hayati değer taşıyor.

Enes Turan’ın portföyü

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir isim olan Enes Turan altcoin portföyünü takipçileriyle paylaşıyor. Analistin paylaştığı portföyde kıymetli altcoin projeleri yer alıyor. Aslında analistin portföyünü bir manada gelecek fırsatları keşfetmek olarak isimlendirmek de mümkün. Enes Turan’ın portföyüne baktığımızda portföyde ARB, OP, MINA, APTOS, EDU, RDNT, SYN, GAL ve HOT üzere varlıklar yer alıyor. Bu varlıklar büyüme potansiyeline sahip. Ayrıyeten önümüzdeki aylarda portföyün genel performansını etkileyebilir.

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere düzgün bilgilendirilmiş bir yatırımcı portföyünün tartısını ve maliyetini daima olarak kıymetlendirir. Yazımızda yer verdiğimiz her iki analist de altcoin portföylerini takipçileriyle paylaşıyorlar. Ayrıyeten maliyetlerini de belirterek onları net bir halde aydınlatıyorlar. Başka taraftan portföyün bileşimi ve dinamikleri hakkında kıymetli bilgiler sağlıyorlar Buna nazaran bütün bunlar stratejik karar alma ve yatırımların optimizasyonunu mümkün kılıyor. Finans piyasasının daima değişen ortamında gelişmeye devam eden bu varlıkları dikkatle takip etmek de artık okuyucularımıza kalmış bir durum.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu