Altcoin Haberleri

Not Alın: Bu Hafta 2 Yeni Altcoin Çıkış Yapıyor!

Web3 toplumsal uygulaması Tipcoin ve Telegram Bot projesi Banana Gun, bu hafta kendi kripto paralarını piyasa sürmeye hazırlanıyor. Altcoin projeleri, merkezi borsa listeleri için görüşmeleri sürdürüyor.

Bu hafta 2 yeni altcoin piyasaya adım atacak

Bugün Telegram Bot projesi Banana Gun, toplumsal platformda BANANA’nın 12 Eylül’de çıkış yapacağını duyurdu. Token kontratı Telegram’daki resmi duyuruda yayınlanacak. Ek olarak, likidite/toplam tavan oranı %25 olan 195.000 dolar kıymetindeki 300.000 tokenden, %38 olan 309.000 dolar bedelindeki 500.000 tokene yükseldi. Yeni eklenen altcoin ölçüsü rezerv hazinesinden gelecek.

9 Eylül’de Banana Gun, ön satışını tamamladığını duyurmuştu. Altcoin grubu, önümüzdeki hafta başında merkezi borsa yer alabileceklerini söyledi.

Tipcoin, TIP için tarih verdi

Bir öteki duyuruda Web3 toplumsal uygulaması Tipcoin, toplumsal platformda token TIP’i önümüzdeki Çarşamba yayınlayacağını bildirdi. Salı gününden evvel token iktisadı, likidite ve mukavele detaylarını tanıtan bir makale yayınlayacağını duyurdu. Tipcoin, kullanıcıların içerik oluşturmaya katılmasına ve tweet’ler, alıntılar vb. aracılığıyla puan Tokenları kazanmalarına imkan sağlar. Altcoin, Twitter’a dayalı yeni bir toplumsal proje olarak çıkış yapıyor

TipCoin, Ethereum kullanan bir ERC-20 tokendir. Birebir vakitte, kullanıcıların öteki Twitter kullanıcılarına içerikleri ve iştirakleri için bahşiş vermelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sistem son derece kolaydır. Kullanıcılar tweet atarak yahut @tipcoineth ve TIP’ten bahsederek cevap vererek puan toplarlar.

Binance, bu altcoin için kaldıraç oranlarını değiştiriyor

Bu ortada Binance, PERPUSDT U kaldıraç oranlarını tekrar ayarlayacağını duyurdu. PERPUSDT U marjlı mukavele fonlama oranı tavan çarpanı 0,75’ten 1’e çıkarıldı. Bu altcoin yatırımcılarının artık PERP ile daha büyük konumlar alabileceği manasına geliyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere PERP, bu hafta öneli kurumsal yatırımlara şahit oldu. Ünlü altcoin yatırımcısı DWF Labs, 8 Eylül’de Binance’ten 109.000 dolar pahasında 100.000 PERP satın aldı.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu