Bitcoin HaberleriHaberler

Ünlü Aktör Neil Patrick Harris, Bitcoin Yatırımlarının Katlanarak Büyüdüğünü Söyledi

How I Met Your Mother dizisinin ünlü oyuncusu Neil Patrick Harris, Bitcoin'e erken yatırım yaptığını belirtti.

Ünlü aktör Neil Patrick Harris verdiği bir röportajda, Bitcoin yatırımının katlanarak büyüdüğünü belirtti. Harris, ek olarak Bitcoin ATM şirketi CoinFlip ile yeni bir reklam anlaşması yaptığını söyledi.

Harris, Amerika’da bir dönem en çok izlenen dizilerden biri olan How I Met Your Mother ile tanınıyor. Ünlü aktör açıklamalarında Bitcoin’e erken bir dönemde yatırım yaptığını dile getirdi.

“Bitcoin yatırımlarım katlanarak büyüdü”

Yaptığı anlaşmayla ilgili verdiği bir röportajda konuşan Harris, erken dönemde yaptığı Bitcoin yatırımlarının katlanarak büyüdüğünü belirtti. Zaman ve yatırdığı para hakkında detay vermeyen Harris şu ifadeleri kullandı:

“BTC’i ilk duyduğum zamanı hatırlıyorum. O dönemki pek çok insan gibi bende tam manasıyla anlamamıştım. Yatırımlarım fiyatın düşük olduğu bir zamandı. Çok fazla risk almadan bir yatırım yapmıştım. Zamanla yatırımım katlanarak büyüdü”

Harris, Bitcoin kripto para birimine yatırım yapmanın oldukça kolay olduğunu ve geleceğin finans sistemi olan BTC’e herkesin katılması gerektiğini söyledi. Harris diyor ki:

“Artık büyük kurumlar da bu trenin vagonuna atlıyor. Herkese göstermek istediğim şey aslında finansın geleceği olan Bitcoin’e ne kadar basitçe yatırım yapılabildiği… Kripto paralar alışveriş ve yatırımlarımızın geleceği ancak aynı zamanda çok teknik ve göz korkutucu olabiliyorlar.”

Başarılı aktör CoinFlip’in yeni reklam kampanyasında ATM’den nakit parayla Bitcoin satın alacak ve basit bir şekilde BTC satın alınabildiğini gösterecek.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu