HaberlerKripto Para Haberleri

Nafter NFT Sosyal Ağı, 2 Haziran Çarşamba günü Staking Havuzlarını Açıyor

İlk NFT Sosyal Ağı ve pazar yeri olan Nafter, staking havuzlarını 2 Haziran'da açıyor.

2021 senesi tam anlamıyla NFT’lerin ön plana çıktığı bir yıl oldu. Dünya çapında artan blockchain talepleri tüm sektörlere yayılmaya başlandı.

Nafter kurucuları özellikle 2021 yılının hem içerik oluşturucular hem de hayranlar için özel bir NFT sosyal ağı kurmanın en doğru zamanı olduğuna inanıyor.

Nafter nedir?

Nafter , ilk NFT Sosyal Ağı ve pazar yeri olarak biliniyor. NFT’lerdeki ticaret hacimlerinin her geçen gün artması ve daha fazla kullanım alanının ortaya çıkmasıyla birlikte Nafter, içerik oluşturucuların bu heyecan verici yeni endüstriden en iyi şekilde yararlanması için kolları sıvadı.

Bu platform ile içerik üreticileri unutulmaz fotoğrafları takipçiler tarafından edinilebilecek dijital koleksiyonlara dönüştürebilecek.

En büyük avantajı ise teknik bir bilgiye ihtiyaç duyulmaması denilebilir. Tüm süreç otomatik bir şekilde işliyor ve tek bir tıklama ile NFT’lere dönüştürme işlemi yapılabiliyor.

Türünün tek örneği bir platform olan Nafter, ünlülerin önemli bir anı yakalayan NFT’ler oluşturmasını sağlayarak hayran kitleleri arasında etkileşimi artırmaya yardımcı olacak. Takipçiler, senelerce satabilecekleri veya ticaret yapabilecekleri benzersiz tokenlere sahip olabilecekler. Platformda işleyiş şu şekilde olacak:

• Akıllı telefonunuzda fotoğraf çekin.
• Nafter’da NFT olarak basın ve Nafter pazarına göndermek
• Hayranlarla paylaşın ve satın

Nafter’ı fotoğrafçılar, sanatçılar, sporcular, müzisyenler, ünlüler ve içerik oluşturucular rahatlıkla kullanabilirler.  Nafter ile ilgili en güzel şey, hayranların hangi NFT’lerin değerli hangilerinin değerli olmadığına karar vermesidir.

Birden fazla kripto para birimi için destek sunma planları olsa da, yerel NAFT tokeni platformun en önemli cevheridir. NAFT kullanmak sıfır işlem ücreti anlamına geliyor. Nafter Pools 2 Haziran Çarşamba, 11:00 EST (15:00 UTC)’de başlıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu