Bitcoin HaberleriHaberler

Morgan Creek Digital’in Kurucusu Anthony Pompliano: ”Uzun Vadede Mümkün Olduğunca Çok Bitcoin Sahibi Olmak İstiyorum”

Anthony Pompliano, Bitcoin'e neden güvendiğini anlatan bir Tweet serisi başlattı.

Amerikalı girişimci Anthony Pompliano bugüne kadar çok sayıda şirket kurdu ve sattı. Bunun yanında Facebook ve Snapchat’ta ürün ve büyüme ekiplerini yönetti.

Pompliano, erken aşama teknoloji şirketlerine 100 milyon doların üzerinde yatırımda bulundu. Tecrübeli yönetici kripto para topluluğu tarafından en büyük Bitcoin (BTC) destekçilerinden biri olarak görülüyor.

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan ünlü yatırımcı, Bitcoin kripto para birimine olan güvenini bir Tweet serisi ile tazeledi.

Anthony Pompliano, yaptığı paylaşımlarda ”Bitcoin’in kısa vade de ne olacağına dair hiç bir fikrim yok. Ancak uzun vadede mümkün olduğunca çok Bitcoin sahibi olmak istiyorum” dedi.

Deneyimli iş adamı paylaşımların devamında ”Uzun vadeli bakış açıma göre, Bitcoin düşük fiyatlarda ne kadar uzun süre kalırsa, bu seviyelerde o kadar fazla Bitcoin biriktirebilirim.” ifadelerini kullandı.

Pompliano, Tweet serisinde Bitcoin’in 30.000 Doların altına düştüğünde yatırımcıların karamsarlığa kapılmaması gerektiğini ima etti.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor‘da geçtiğimiz günlerde 500 milyon dolara yakın BTC aldığını söylemişti. Görünüşe göre BTC’ye olan güven konusunda Saylor yalnız değil.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu