Bitcoin HaberleriHaberler

Anthony Pompliano Bitcoin’i Eski Finansal Sistemlerle Karşılaştırdı.

Morgan Creek Digital'in kurucusu Bitcoin'de işlemlerin yoğun olmasının daha fazla enerji kullanımı anlamına gelmediğini söylüyor

Bitcoin kripto para birimine olan ilgisi ile bilinen Anthony Pompliano BTC enerji tüketimi hakkında ki görüşlerini dile getirdi.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda kripto para piyasasında en çok konuşulan konulardan biri Bitcoin enerji tüketimi oldu. Bu alanda yenilenebilir enerji kaynakları ile sorunun üstesinden gelinebileceğini belirten pek çok uzman bulunuyor.

Özellikle Çin’de meydana gelen Bitcoin madenciliği yasaklarının ana sebebi de enerji tüketimiydi. Anthony Pompliano BTC’de çok fazla kullanıcı ve işlem olmasının daha fazla enerji tüketimi anlamına gelmediğini ifade etti.

Morgan Creek Digital’in kurucusu Pompliano, Bitcoin’i eski finansal sistemler ile karşılaştırdı. Ünlü iş adamı eski finansal sistemlerin çok daha fazla enerji tükettiğini vurguladı.

Pompliano Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini yakından takip ediyor. Ünlü iş adamı dün akşamda Floyd Myweather’ın BTC 2021 konferasında konuşma yapacağını dile getirmişti.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu