Miss Universe Tayland 2021’de Yarışmanın Bir Parçası Olarak NFT’ler Kullanılacak

Miss Universe Tayland 2021’de Yarışmanın Bir Parçası Olarak NFT’ler Kullanılacak

Yaklaşan Miss Universe Tayland 2021 yarışması, organizasyonun bir parçası olarak NFT’leri kullanacak. Yarışma da, Tayland kripto para borsası olan Bitkub Capital Group Holdings ile işbirliği yapıldı. 

Aktarılan bilgilere göre, Bitkub Group, NFT’ler ve dijital varlık çözümleri ile Blockchain’i güzellik yarışmalarına getirmeye başladı.

Bitkub, blockchain’i güzellik yarışmalarına getiriyor

Yapılan açıklamaya göre, COVID-19 pandemisinin ardından, Miss Universe Tayland 2021 yarışması kitleler için umut ve güven ışığı olma rolünü yeniden kurmayı hedefliyor.

Yarışmanın galibi, İsrail’in Eilat kentinde düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında ülkesini temsil etmeye devam edecek. 

Bitkub Group, yarışmaya katılan her katılımcının tahsil edilebilir ticaret kartları aracılığıyla NFT’leri yarışmaya ekleyecek. Kazanan, ödüllerin bir parçası olarak dijital varlıklar da alacak.

Bitkub Capital Group’un Kurucusu ve Grup CEO’su Topp Jirayut Srupsrisopa yaptığı açıklamada, “tutkunun kişinin hayatını ve dünyayı değiştiren güçlü bir itici güç olabileceğine inanıyoruz” dedi.

Srupsrisopa, Bitkub Group’un blok zinciri teknolojisinin dünyada devrim yaratacağına inanıyor. Srupsrisopa diyorki:

”Kadınların toplumdaki yeteneklerini ve rollerini destekleyen on milyonlarca izleyiciden oluşan bir birikime sahip prestijli bir eğlence platformu olan Miss Universe Thailand ile ortaklığın , toplumda değişim yaratmaya yönelik işbirlikçi çaba için olumlu bir yön olduğu kanıtlandı”

Miss Universe Tayland kazananı, Bitkub Chain‘in ilk oyna-kazan oyunu olan Morning Moon Village’da sınırlı sayıda bir NFT‘ye de sahip olacak.