Altcoin HaberleriHaberler

Ünlü Milyarder Elon Musk, Paylaştığı Son Tweet ile Lightning Network’ü Hedef Aldı

Elon Musk, Bitcoin'in ana ölçeklendirme çözümü hakkında eski bir tartışmayı yeniden alevlendirdi.

Elon Musk, Bitcoin Cash destekçilerinin argümanını canlandırarak BTC’nin Lightning Network’ünü hedef aldı. Yakın zamanda paylaşılan bir Tweet’te, ünlü milyarder, BlueWallet’in Lightning uygulamasının ABD’de faaliyet göstermek için bir lisans gerektirip gerektirmediğini sordu.

Tesla CEO’su Musk, Bitcoin Cash‘in savunucuları tarafından öne sürülen eski bir argümandan yola çıktı. Eleştirmenler, ABD Mali Suçları İcra Dairesi (FinCEN) düzenlemeleri kapsamında bu tür işlemlerin nihayetinde yasadışı sayılabileceğini savunuyorlar.

CoinCenter’ın araştırma direktörü Peter Van Valkenburgh‘a göre, Lightning düğümü bir kullanıcının parasını çalamayacağından lisanslamaya gerek olmadığını savunuyor .

[affiliate_news2 id=”3927″]

Bitcoin araştırmacısı Andreas Antonopoulos, paylaştığı videoda, Lightning işlemlerini yasaklayan hükümetlerle ilgili endişeleri “korku çığırtkanlığı” olarak nitelendirdi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu