HaberlerKripto Para Haberleri

Milwaukee Bucks 1971 Şampiyonasını NFT Lansmanıyla Kutladı

Milwaukee Bucks, 1971 NBA Şampiyonasının 50. yıl dönümünü kutlamak için kendi NFT'lerini başlatıyor.

1968 yılında kurulan Milwaukee Bucks takımı 1971 yılında şampiyon olmayı başarmıştı. Ekipten yapılan açıklamaya göre, koleksiyonerler ve dijital eşyalara ilgi duyan taraftarlar, 3 NBA final bileti ve şampiyonluk pankartı alabilecekler.

NFT’ler ve Blockchain Teknolojisi Gelecektir 

Milwaukee Bucks Başkanı Peter Feigin, NFT’lerin ve blok zinciri teknolojisinin işleri için büyük bir etkisi olacağına inanıyor. Feigin, konu hakkında şunları söyledi:

“NFT’lerin ve blok zinciri teknolojisinin gelecekte işimiz üzerinde koleksiyonların çok ötesinde büyük bir etkisi olacağına inanıyoruz. Bu inanılmaz dijital hatıra eşyası koleksiyonuyla sektöre giriş yapmaktan heyecan duyuyoruz.” 

Teklif Vermek İçin Sadece Üç Ürün 

Kullanıcılar, bir NFT koleksiyon pazarı olan OpenSea’da bulunan NFT’leri kontrol edebilirler. Teklif verilebilecek yalnızca üç öğe bulunuyor. Cuma gününe kadar, OpenSea’deki üç öğenin her biri için teklifler 240 doların biraz üzerinde oldu.

Ancak her ürün için teklif verme süreleri farklı olduğundan fiyatlarda dalgalanmalar görülebiliyor. Koleksiyonerler, Cumartesi günü gece yarısından önceye kadar bir bilet koçanı için teklif verebilirler.

Sınırlı koleksiyonlar için teklif vermek isteyen kişilerin bir MetaMask cüzdanı oluşturması ve OpenSea’de bir hesap açması gerekiyor. Kapanış teklifleri sırasında en yüksek teklifi veren kişiye NFT verilecek.

Milwaukee Bucks, NBA’de Golden State Warriors ve Charlotte Hornets‘tan sonra kendi NFT’sine sahip üçüncü takım oldu.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu