HaberlerKripto Para Haberleri

Mike Novogratz NFT’lerin Geleceğinden Ümitli

Mike Novogratz, NFT alanının gelecekte gelişmesini bekliyor.

Galaxy Digital fonunun CEO’su Mike Novogratz en büyük kripto para destekçilerinden biri olarak biliniyor. Ünlü yatırımcı gelecekte her sektöre nüfuz etmelerini beklediğinden, NFT’lerden son derece ümitli olduğunu söyledi.

Novogratz, Christie’s Art + Tech Summit’ten Devang Thakkar’ın yakın tarihli bir konuşmasını paylaştı.

Bitcoin’in ve Ethereum’da ilk kurumsal yatırımcı olan Novogratz, her endüstri topluluk oluşturmak, onu büyütmek ve kar elde etmek için bu teknolojiyi kullanmaya başlayacağından, NFT’lerin gelişmesini bekliyor.

Başarılı yatırımcı moda markaları, müzik endüstrisi, yaratıcı endüstri vb. bu yeni teknolojiyi kullanmaya başlayacağını söyledi.

[affiliate_news2 id=”4280″]

Novogratz konuşmalarının devamında “Sağlık kayıtlarınız NFT’ler olacak, her marka, her moda markası, bir IP’ye sahip olan herkes, müzik endüstrisi, yaratıcı endüstri, topluluk oluşturmak, topluluğu büyütmek ve kâr etmek için bu teknolojiyi kullanmanın yollarını bulacak” ifadelerini kullandı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu