Bitcoin HaberleriHaberler

Bloomberg’den Mike McGlone: ”Bitcoin 2021’in İkinci Yarısında 100.000 Dolara Doğru Hareket EtmeyeHazır”

Bloomberg'in önde gelen stratejisti, 2021'in ikinci yarısında Bitcoin boğa piyasasının 100.000 dolara doğru devam edebileceğine inanıyor.

Bloomberg’in emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin boğa piyasasının ne zaman geri geleceği 100.000 dolara doğru hareketine ne zaman başlayacağı konusundaki analizlerini Twitter’dan paylaştı.

“Bitcoin yükselmeye devam edecek”

Ekonomist, bu yılın ikinci yarısında Bitcoin’in bir boğa piyasası ile karşımıza çıkacağına ve 100.000 Dolar fiyat seviyesine doğru hareket etmeye devam edeceğine inanıyor.

[affiliate_news2 id=”3722″]

Baş emtia stratejisti ek olarak ham petrolün varil başına 72.10 Dolar’lık mevcut fiyattan 50 Dolar’a düşmeye başlamasını bekliyor.

Uzman, paylaştığı tweet gönderisinde bu tersine dönüşün “derin makroekonomik sonuçlara” dayanacağını söyledi.

Ayrıca, Bitcoin’in daha fazla büyümesini sağlayacak avantajlarının, BTC’de programlanan ilerleyen teknoloji ve deflasyon olduğuna dikkat çekti.

IntoTheBlock analitik şirketi de, paylaştığı son tweetlerde, yatırımcıların dipten aktif olarak satın aldıklarını söylüyor. Bitcoin Haziran sonunda 30.000 ila 31.100 dolar arasında işlem görürken, 314’ten fazla yatırımcı 241.000 Bitcoin satın aldı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu