Bitcoin HaberleriHaberler

MicroStrategy’de Bitcoin Alımları Devam Ediyor!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 10 milyon dolarlık Bitcoin aldıklarını açıkladı.

Bitcoin kripto para biriminde çalkantılar devam ederken MicroStrategy şirketi birikimlerini arttırmaya devam ediyor.

MicroStrategy şirketinin tecrübeli CEO’su Michael Saylor, 10 milyon dolarlık BTC aldıklarını söyledi. Bu tutar tam 229 adet Bitcoin’e tekabül ediliyor.

MicroStrategy yöneticisi Saylor, paylaştığı Tweet gönderisinde Bitcoin’leri 43,663 Dolar’dan aldıklarını belirtmeyi de ihmal etmedi.

Kripto para meraklıları ve yatırımcılar tarafından Tesla’nın BTC ödemelerini askıya almasına karşı, kurumsal şirketlerin nasıl hareket edeceği büyük merak konusu olmuştu.

Michael Saylor, milyarder Elon Musk‘ın BTC hakkındaki fikirlerini değiştirmeye çalışsa da başarılı olamamıştı. Fakat görünüşe bakacak olursak kurumsal şirketler bu konuda Musk ile aynı fikirde değil.

Bitcoin kripto para birimine her zaman tam destek veren MicroStrategy, bu gün itibariyle elinde güncel olarak 92.079 Bitcoin tutuyor.

Bahsi geçen Bitcoin’lerin ortalama maliyeti ise 24.450 Dolar. Bu da oldukça karlı bir yatırım yaptıklarına işaret ediyor.

Michael Saylor’ın açıklaması piyasada sessizliğin hakim olduğu bir anda geldi. Bitcoin, CEO’nun açıklamasının ardından ufak bir toparlanma yaşadı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu