HaberlerKripto Para Haberleri

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Dogecoin Satın Almayı Vegas’ta Kumar Oynamakla Kıyaslıyor

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, NorthmanTrader Sven Henrich ile dün yaptığı bir röportajda Dogecoin satın almakla Las Vegas’da rulet oynamak arasındaki paralelliklere dikkat çekti:

Elon Musk Saturday Night Live’a çıkmadan önce Dogecoin alacağım. Vegas’a gideceğim ve rulette siyah üzerine bahis oynayacağım.

Bununla birlikte, başarılı iş adamı Saylor, ailenizi yoksullaştırmadığınız sürece meme kripto para birimleri üzerinde kumar oynamanın etik dışı olmadığına inanıyor:

Ailenizi yoksullaştırmayacaksanız meme kripto para birimleri üzerinde kumar oynayabilirsiniz.

MicroStrategy CEO‘su, gelecek vaat eden şirketlere veya kripto para birimlerine para koyanların aslında önemli bir yatırım yaptığını iddia ediyor.

[affiliate_news2 id=”3543″]

Düzenleyici riskler

Michael Saylor ayrıca, düzenlemelerin belirsiz bir şekilde tüm kripto para piyasası için bir “fazlalık” olduğunu söylüyor:

Onsuz kripto para pazarının daha büyük olacağını düşünüyorum.

Ünlü milyarder merkezi olmayan borsaların ve merkezi olmayan uygulamaların çok iddialı oldukları için en büyük düzenleyici riski oluşturduğunu düşünüyor:

Düzenleyiciler şu anda Londra’da Bitcoin ve Ethereum vadeli işlemleri sunan borsalardan memnun değillerse, Bitcoin/Ethereum vadeli işlemleri sunan DeFi borsalarından da kesinlikle memnun olmayacaklardır.

Saylor‘a göre, önde gelen stablecoin Tether gibi merkezi olmayan özel para birimleri, merkez bankası dijital para birimleri için doğrudan bir tehdit oluşturuyor ve bu nedenle düzenleyici incelemeden kaçamayacaklar.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu