HaberlerKripto Para Haberleri

Meksikalı Yatırımcı Ricardo Salinas Pliego, MicroStrategy CEO’sunun Vizyonunu Takdir Etti

En zengin Meksikalılardan biri olan Ricardo Salinas Pliego, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’un “vizyonunu” takdir ediyor.

Salinas Pliego, son tweetinde  Michael Saylor tarafından 2012 yılında yazılan The Mobile Wave adlı kitabı sevdiğini yazdı. Saylor bu çok satan kitapta “mobil zekayı” bilgisayar teknolojisinin beşinci küresel dalgası olarak anlatıyor.

MicroStrategy CEO‘su, mobil cihazların insanların çalışma, yaşama, para harcama ve birbirleriyle etkileşim kurma şeklini tamamen yeniden şekillendireceğini düşünüyor.

Ek olarak nakit paranın sanal yazılımlar ile suç geçirmez hale geleceğini öngörüyor. MicroStrategy, şu an elinde en çok BTC bulunduran şirketlerinden biri olarak biliniyor.

Ricardo Salinas Pliego Michael Saylor‘ın vizyonunun “harika” olduğunu dile getirdi. Ayrıca Saylor’un şirketinin devasa Bitcoin yatırımının karşılığını alacağını umduğunu söyledi.

MicroStrategy, 105.000‘den fazla Bitcoin’e sahip ve elindeki Bitcoin’lerin (BTC) değeri, aldıkları fiyata oranla %30 arttı.

Mobil cihazlarda Bitcoin ve Lightning Network

Michael Saylor, paylaştığı tweet gönderisinde Bitcoin ve Lightning Network‘un mobil cihazlarda olacağını söyledi.

“Mobil Dalga”nın bir sonraki bölümü, dünyadaki herkese dijital mülkiyet hakları ve ekonomik güç sağlayan milyarlarca mobil cihazda #Bitcoin ve #Lightning olması. En heyecanlı bölüm bu olacak…

Michael Saylor, dijital devrimin bu aşamasının dünya çapındaki tüm insanlar için “ekonomik güçlenme” ile sonuçlanacağından emin ve bunu “en heyecan verici bölüm” olarak nitelendiriyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu