Michaël van de Poppe’den 2022 Yorumu

Michaël van de Poppe’den 2022 Yorumu

Popüler kripto para analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, 2022‘ye ve kripto para piyasalarından en iyi şekilde nasıl yararlanılabileceğine dair izlenimlerini paylaştı.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 157.000 YouTube abonesine kazançlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışırken iki ana kategoriye odaklandığını söyledi.

Poppe: Portföyüm İki Kısmdan oluşuyor

“Portföyüme baktığımızda diğer portföylerin çoğunun buna benzemesi gerektiğini düşünüyorum. Portföyüm bir yatırım bölümünden ve aynı zamanda bir ticaret bölümünden oluşuyor.

Yatırım kısmı, tüm portföyümün yaklaşık %80’i olan, uzun vadede soğuk cüzdanlarda tuttuğum varlıklardan oluşuyor.

Alım satım portföyüm yaklaşık %20 civarında ve riskimi azaltmak veya portföyümü daha da geliştirmek için yatırım portföyüme, banka hesabıma veya diğer varlıklara taşıyabileceğim daha fazla para kazanmaya çalışıyorum.”

Van de Poppe‘nin, “uzun vadeli” kripto varlıklarını “birkaç yıl” boyunca elinde tutma niyetinde olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: SteveX Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu!

Özel uzun vadeli varlıkları söz konusu olduğunda, tüccar parasını ilk iki kripto varlığına yatırıyor.

“Yatırım portföyümde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) var. Biraz Polkadot’um (DOT) ve stake etmek istediğim belirli varlıklar arasında geçiş yaptığım bir stake portföyüm var…

Alım satım portföyü, USDT (Tether) ve Bitcoin arasında altcoinlere geçiş yapmak istediğim ve içinde para kazanmaya çalıştığım portföy. En mantıklı olan belirli bir varlık grubuna tahsis etmeye çalışıyorum.”

Van de Poppe, genel kripto piyasasının büyümeye devam edeceğini, muhtemelen 2022’nin sonunda veya 2023’e kadar 10 trilyon dolara kadar çıkacağını öngörüyor. Portföyünü bu kadar büyük bir yükseltme (arttırım) ile oluşturduğunu ve düşük değerli olduğuna inandığı varlıkları hedeflediğini söylüyor.

Listenin başında merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM) bulunuyor ve bunun “şu anda fiyat hareketinde güç gösterdiğini ancak bakılması önemli olan bazı döngüler gördüğünü” söylüyor.

Van de Poppe ayrıca merkezi olmayan borsa ve otomatik piyasa yapıcı protokolü Curve DAO Token (CRV) konusunda da istekli.

Son olarak:

“Sürekli olarak daha yüksek dipler, daha yüksek zirveler yapıyoruz, bu da bize Curve için fiyat keşfine ivme kazandıracağımız sonucunu getirebilir.”