Bitcoin HaberleriHaberler

Miami’deki Bitcoin Konferansına En Az 12.000 Kişinin Katılacağı Tahmin Ediliyor

Dünyanın en büyük Bitcoin konferansı ünlü isimlerin eşliğinde Miami'de gerçekleşecek.

COVID19 nedeniyle kripto para konferanslarına uzun bir ara verilmişti ancak tüm olumsuzluklara Miami şehri Haziran ayında dünyanın en büyük Bitcoin etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Bitcoin 2021 konferansı, politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto endüstrisindeki yatırımcılar da dahil olmak üzere bir dizi katılımcı ve saygın açılış konuşmacısı ile Miami’de yapılacak.

Konferansta konuşmacı olacak ünlüler arasında Ron Paul, Senator Cynthia Lummis, Michael Saylor, Jack Dorsey, Tony Hawk ve Nick Szabo bulunuyor.

Etkinliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak, COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların kullanıma sunulması sebebiyle yer ve tarih değiştirildi.

Bitcoin 2021 konferansı 3 ve 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami, Florida’daki (ABD) Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Konferans yıllık bir etkinlik olmasına rağmen, dünyayı saran Covid-19 nedeniyle Bitcoin 2020 yapılamamıştı. Etkinlik 21.000 katılımcı kapasitesine sahip olacak. Şu an itibariyle organizatörler, Bitcoin 2021‘i şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği olacağını düşünüyor ve en az 12.000 katılımcı gelmesi bekleniyor.

Los Angeles’tan Miami’ye

Bitcoin 2021 organizatörlerine göre, Covid-19 sonrası Los Angeles çevresindeki belirsizlik, tüm çabalara rağmen bu yıl konferansa ev sahipliği yapmalarını imkansız hale getirdi.

Etkinliğe ev sahipliği yapacak başka bir şehir arayan organizatörler Miami’de karar kıldı. Şehrin blockchain ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere birçok yenilikçi teknoloji için bir merkez haline geldiğini göz önünde bulundurdular.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez Bitcoin’e sıcak baktığı için organizatörlerden 3 günlük konferansa kendi şehrinde ev sahipliği yapmalarını isteme nezaketini gösterdi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu