Merge Coin Nedir? MERGE Ne İşe Yarar?

Merge Coin Nedir? MERGE Ne İşe Yarar?

Merge nedir? Merge coin, finansal durumu ne olursa olsun, herkes için uygun bir ekosistem yaratmayı amaçlayan bir Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Merge nedir, ne sunar, MERGE coin nedir, ne, işe fayda, nasıl alınır üzere merak edilen soruları yanıtladık. Gelin Blockchain tabanlı bir finansal ekosistem yaratmayı hedefleyen bu projeyi birlikte inceleyelim.

Merge coin nedir?

Merge coin, bir Blockchain platformu ve kripto para ünitesidir. Bu platform, finansal durumu ne olursa olsun herkes için sürdürülebilir bir finansal ekosistem sağlamayı maksatlar. Buna nazaran, Blockchain ve Blockchain dışı hizmetler ortasında bir köprü misyonu görür. Kullanıcılar, ağa yatırılan rastgele bir paradan elde edilen çıkarları kullanabilmektedir. Böylelikle, sıradan ömür muhtaçlıklarını karşılamaya yetecek kadar getiri elde edebilirler.

Merge, temelde inançlı bir üçüncü taraf olarak çalışır. Blockchain dışı hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılar. Kullanıcılar, kendi yazılım uygulamalarını, araçlarını ve tahlillerini oluşturabilmektedir. Bu uygulamalar ve araçlar, Blockchain yahut gerçek dünya tabanlı olabilmektedir. Bir geliştirici olarak, eserlerinizi pazara sunmanıza ve bunları ‘Hizmet Olarak Yazılım‘a geçirmenize yardımcı olur. Akabinde platform, kullanıcılar ve ortaklar hizmetlerinizi kullandığı taktirde size ödeme yapar.

Proje ne sunar?

Merge, Blockchain tarafından desteklenen Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) sağlamaya odaklanan çok fonksiyonlu bir BNB Chain platformudur. Bu platform, geliştiricilerin ve bireylerin ortak iştiraki ile çalışır. Birebir isme sahip olan lokal kripto para ünitesinin dayanağı ile Merge, kripto ve kripto odaklı olmayan kullanıcılara hizmet verir. Buna nazaran kullanıcılar, gruplar ve şirketler için geniş bir tahlil yelpazesi sunar. Uygun fikirlere sahip geliştiricilere ve şirketlere fon sağlar. Ayrıyeten bunu yaparken, büsbütün merkeziyetsiz şeffaf ve açık kaynaklı biçimde çalışır.

MERGE ne işe fayda?

Merge projesinin lokal kripto para ünitesi MERGE coin’dir. Bu kripto para, ekosistem içerisindeki hizmet ve tahliller için bağlayıcı bir fonksiyona sahiptir. Bununla birlikte Proof-of-Work ve Proof-of-Stake’in bir kombinasyonu ile çalışır. Yani kullanıcılar, bu kripto parayı madencilik yahut staking yoluyla elde edebilmektedir. Ağ, Masternode teknolojisine de sahiptir. Buna nazaran cüzdanında 10,000’in üzerinde MERGE coin tutan kullanıcılar, Masternode olur. Masternode’lar, süreç fiyatları ve yönetişimde bir dizi avantaja sahiptir.

Merge coin nedir? MERGE nasıl alınır?

Kullanıcılar bu kripto para ünitesini StakeCube borsasından satın alabilmektedir. İlgili yatırımcıların bu borsaya erişmesi ve üye olması gerekmektedir. Bunun akabinde, cüzdanlarına MERGE coin ticaret çiftlerine nazaran bir varlık yatırarak alım sürecini tamamlayabilirler.

Kaynak: Kripto Koin