HaberlerKripto Para Haberleri

Meltem Demirors’den Büyük İddia: ”Bitcoin FUD’unun Arkasında Ripple Var”

Coinshares’tan Meltem Demirors, Bitcoin enerji kullanımı üzerine yayılan FUD’tan Ripple’ın sorumlu olduğunu iddia etti.

Coinshares Baş Strateji Danışmanı Meltem Demirors, Bitcoin hakkında büyük iddialarda bulundu. Demiors, BTC enerji kullanımı üzerine yayılan FUD’tan Ripple’ın sorumlu olduğunu söyledi.

Son dönemlerde Bitcoin kripto para biriminin çok fazla elektrik tüketmesine yönelik söylemler oldukça yaygınlaştı. Demiros, bu algının arkasında Ripple’ın olduğuna inanıyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse uzun süredir Bitcoin’e olan ilgisini dile getiriyordu. Ancak son CNN röportajında, bir BTC işleminin 75 galon benzine eşit olduğunu söyledi.

Meltem Demirors: Ripple oyunun nasıl oynanacağını biliyor!

Ripple yetkilileri, SEC tarafından şirkete karşı açılan davada Bitcoin’in çok fazla karbon ayak izi olduğunu vurguladı.

Ripple&Bitcoin

Nisan ayı sonlarında Chris Larsen, Bloomberg’e verdiği röportajda SEC’in  “yeşil para birimlerine” odaklanacağını belirtti.

Coinshares’ın baş strateji sorumlusu Meltem Demirors yaptığı açıklama da Ripple’ın parasının olduğunu ve oyunun nasıl oynanacağını bildiğini söylüyor.

Demirors’un yorumları, Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert’in, Bitcoin enerji kullanımı FUD’unu düzenlediği iddia edilen tek bir şirket hakkında belirsiz bir açıklama yaptıktan sonra geldi.

Şirket, geçen sene yaptığı lobi çalışmalarına 690.000 dolar harcayarak kripto para birimi alanındaki diğer tüm oyuncuları geride bıraktı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu